καλως σας βρήκα ..Νέοπας εδω!!!

BOSS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
τελικος Champion League 7
Γειά σας και χρόνια πολλά...αν και 37 ετών είμαι νέωπας στο φόρουμ και προσπαθω να ...μελετησω οσο περισσότερο μπορώ.

Απο ταξίδια...έχω κάνει αρκετα θέλω να πιστεύω με τελευταίο στο εξωτερικο ... μία από τις ελάχιστες ευρωπαικές πρωτεύουσες που δεν είχα επισκεφτεί...Το Παρίσι.!!!
Πήγα για πρωτοχρονιά πέρσι...!!τέτοιο ωρα ταξίδευα.(12 νύχτες διαμονή)
Ήταν από τις ελάχιστες..ή μαλλον...η πρώτη πρωτευουσα που ..δεν ζήλεψα τιποτα και μάλιστα..προτίμησα την Αθήνα εξ αυτής!!!!!!!
Πρωτη φορα μου συνεβει αυτό.
Ενα Παρίσι μουντο και άραχνο..(ισως με επηρρεάσανε και οι -10 βαθμοί..πολυυυ κρύο αλλά και στο Μόναχο έκανε παγετο αλλα το λάτρεψα.)

Πλέον λόγο κρίσης..ψάχνομαι μετά συζύγου μόνο για μικρα..3ήμερα 5ήμερα..και για πιο οικονομικα πακέτα.(Στο Παρίσι τα είχαμε...σκασει κανονικα).

Αυτά τα ολίγα για αρχή από εμένα..να είμαστε όλοι καλά AND..

HAPPY NEW YEAR:xmas_biggrin::xmas_biggrin:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.592
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Βρε νέοψ, βρε νέοψ. Γιατί μας τα λες έτσι και θα έχουμε μαλλιοτραβήγματα πρωί πρωί.
Τι δε σου άρεσε δηλαδή στο Παρίσι;
Βέβαια δε το επισκέφτηκες και την κατάλληλη εποχή.
 

katia1981

Member
Μηνύματα
93
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Δουβλίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Νορβηγικά φιορδ
καλώς όρισες!!!
Το Παρισι πάντως είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα πόλη αλλά όντως πανάκριβη επίσης όντως παίζει ρόλο και ο καιρός αλλά και το αν πας μόνος ή οργανωμένα,.,,
πάντως με την Αθήνα δεν θα τη συνεκρινα :xmas_smile:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Βρε νέοψ, βρε νέοψ. Γιατί μας τα λες έτσι και θα έχουμε μαλλιοτραβήγματα πρωί πρωί.
Τι δε σου άρεσε δηλαδή στο Παρίσι;
Βέβαια δε το επισκέφτηκες και την κατάλληλη εποχή.
βρε δεν τον αφήνεις ήσυχο τον άνθρωπο? (καλώς ήρθες κιόλας Boss..)
μια χαρά τα λέει. δεν μας λέτε δηλ ποια εβδομάδα του χρόνου δεν βρέχει και δεν κάνει κρύο να πάμε? άσε αφού συμφωνώ απόλυτα και το Μόναχο πολύ πιο ωραίο ειναι.
πάντως με την Αθήνα δεν θα τη συνεκρινα
αυτό μας έλειπε, να τη συγκρίνουμε με το αττικό διαμάντι. με τη Λάρισα και πολύ του είναι.
 

BOSS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
τελικος Champion League 7
Καλως σας βρήκα εκλεκτα τέκνα...

για αρχη να πω...
ΚΑΤΙΑ....
Μετράω αντίστροφα για: Edinburgh!!!!
1 μέρες 18 ώρες 42 Λεπτά

ΓΚΡΡΡΡΡΡ εχω κανει...ΠΑΣΧΑ στο Εδιμβουργο...απλα...εκπληκτικη πολη...ζηλευω πραγματικα...!!! 3 ωρίτσες ειναι απο Αμπερντιν..αν εχεις όρεξη να δεις τον ..ωκαιανο..να πας αξίζει.!!
Στο θέμα μας..αν και δεν ξέρω αν πρεπει εδω γιατι ειναι off topic αλλα οκ..
το Παρίσι πολύ μουντο..πολύ γκρι βρε παιδακι μου...τα τρενα τους...μιλαμε για ΠΟΛΥΥΥΥΥ βρώμα και δυσωδια...!! Το φαγητο τους δεν..σε ινδικο εφαγα..σε κινεζικο εφαγα...σε γαλλικη κουζινα δεν μου αρεσε σχεδον τιποτα.
Οι γαλλοι..ψιλογύφτοι..με πολλα καφε (ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΦΕΣ) να καθεσαι εξω για να καπνιζεις και οι ...γυφτοι δεν εβαζαν τασακια με αποτελεσμα κατω τα ...αποτσιγαρα να κανουν το δικο τους μοναδικο..καφεγκριζομαυρο τους(που θα έλεγε και μια ψυχη) χαλί.
Τεσπά...γνωμες ειναι αυτές οκ..τωρα ψάχνομαι για 3ήμερο στο Αμστερνταμ καμία..βοήθεια.?? α και μια λεπτομέρεια...NO MONEY!!!

ps.Samion thanx για την στήριξη.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.592
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κάτι μου βρωμάει εμένα εδώ. Ή κύλησε ο τέντερης και βρήκε το καπάκι ή το μέλος Samion έβαλε καποιον γνωστό του στο φόρουμ.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.395
Likes
9.322
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
το Παρίσι πολύ μουντο..πολύ γκρι βρε παιδακι μου...τα τρενα τους...μιλαμε για ΠΟΛΥΥΥΥΥ βρώμα και δυσωδια...!! Το φαγητο τους δεν..σε ινδικο εφαγα..σε κινεζικο εφαγα...σε γαλλικη κουζινα δεν μου αρεσε σχεδον τιποτα.
Οι γαλλοι..ψιλογύφτοι..με πολλα καφε (ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΦΕΣ) να καθεσαι εξω για να καπνιζεις και οι ...γυφτοι δεν εβαζαν τασακια με αποτελεσμα κατω τα ...αποτσιγαρα να κανουν το δικο τους μοναδικο..καφεγκριζομαυρο τους(που θα έλεγε και μια ψυχη) χαλί.
ps.Samion thanx για την στήριξη.
εκφράσου άνετα...και ανετότερα να τους τα πεις έξω από τα δόντια εδώ:
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...1%DF%F3%E9-vs-%F1%FE%EC%E7-91.html#post369810
 

BOSS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
τελικος Champion League 7
Φένια...ούτε που τον ξέρω τον ΑΔΕΡΦΟ και ΣΥΜΠΑΘΕΣΤΑ ΤΟ samion...
αλλα επειδή έχω πάει και Ρώμη και ... δεν εχω δει μέρος με τοοοοσες όμορφες γυναικες μαζι και συνάμα τοοοσους ασχημους αντρες μαζι..την συμπάθησα με την μία.
Συν φυσίκά οτι περνόντας την πλατεία του Κολοσσαίου ,,κάποιος επρεπε να με σκουντήσει για να κοιτάξω αριστερα..γιατι σε αντιθεση με εμας..δεν κλεινουν όλοι την Ρώμη επειδη έχουν και αυτοι...κατι να δείξουν.
Αμστερνταμ κανείς???τα αεροπορικά με σκοτώνουν..ενα 3ημερο θέλω ο αμοιρος

ps.Samion.. thanx +1
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Καλως σας βρήκα εκλεκτα τέκνα...

το Παρίσι πολύ μουντο..πολύ γκρι βρε παιδακι μου...τα τρενα τους...μιλαμε για ΠΟΛΥΥΥΥΥ βρώμα και δυσωδια...!! Το φαγητο τους δεν..σε ινδικο εφαγα..σε κινεζικο εφαγα...σε γαλλικη κουζινα δεν μου αρεσε σχεδον τιποτα.
Οι γαλλοι..ψιλογύφτοι..με πολλα καφε (ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ Ο ΚΑΦΕΣ) να καθεσαι εξω για να καπνιζεις και οι ...γυφτοι δεν εβαζαν τασακια με αποτελεσμα κατω τα ...αποτσιγαρα να κανουν το δικο τους μοναδικο..καφεγκριζομαυρο τους(που θα έλεγε και μια ψυχη) χαλί.
Τεσπά...γνωμες ειναι αυτές οκ..τωρα ψάχνομαι για 3ήμερο στο Αμστερνταμ καμία..βοήθεια.?? α και μια λεπτομέρεια...NO MONEY!!!

ps.Samion thanx για την στήριξη.
Καλώς όρισες...
αλλά επειδή τέτοια σχόλια μόνο το δικό μου boss θα τα έκανε για το Παρίσι, επιβεβαιώσε μου οτι δεν είσαι ο Μιχάλης...όχι τίποτα άλλο, αλλά μη του λέω οτι δουλεύω και με βλέπει να γράφω στο forum...:xmas_mrgreen:
 

BOSS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
τελικος Champion League 7
"αλλά επειδή τέτοια σχόλια μόνο το δικό μου boss θα τα έκανε για το Παρίσι, επιβεβαιώσε μου οτι δεν είσαι ο Μιχάλης...όχι τίποτα άλλο, αλλά μη του λέω οτι δουλεύω και με βλέπει να γράφω στο forum..."

xaxaxaxaxaxaxa Je ne suis pas Mihalis !!!
πω πω έχω και ενα κρύωμα...γκουχου Αμστερνταμ γκουχου γκουχου
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.282
Μηνύματα
886.527
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom