καλως σας βρηκα

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
καλησπερα απο το πανεμορφο ρεθυμνο

αλληθινα ειμαι στο πιο ωραιο site που υπαρχει στο διαδικτυο. εχω μια μεγαλη τρελλα με τα ταξιδια προτιμω την ευρωπη η αφρικη με απογοητευσε
ενημερωνωμε και ενημερωνω φιλους απο τις ιστοριες που διαβαζω και με διασκεδαζουν αφανταστα οι περισσότεροι που περιγραφουν τις εμπειριες τους
δουλευω σε ιδιωτικη εταιρεια και εχω δυο παιδια συνηθως ταξιδεύω με το μεγαλο μου αγορακι γιατι ο συζηγος.....απεταξον το εξωτερικο.....απεταξαμην
το παιδακι μου ομως καθοτιν διαθετει τα γονιδια μου ειναι πανταχου παρον και τα παντα πληρων.....και βεβαια με βοηθανε πολυ οι τρεις γλωσσες ( αγγλικα- ιταλικα - γερμανικα )
που γνωριζω

φιλακια πολλα σε ολους
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
ενα καλως ηρθες απο το διπλανο Ηρακλειο. ευχομαι να βρει οσες πληροφοριες θες για να πεις σε φιλους. φτιαξε αν θες το χαρτη σου για να δουμε που εχεις ταξιδεψει... αληθεια γιατι σε απογοητευσε η Αφρικη; δεν εχω παει ακομα αλλα θελω πολυ να παω Μαδαγασκαρη Κενυα σαφαρι, και να βγω εστω και λιγο Κιλιμαντζαρο. παλι καλως ηρθες και καλο βραδυ
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλως ηρθες και καλη συνεχεια στα ταξιδια σου!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες , περιμενω κι εγω να ακουσω εμπειριες απο Αφρικη εστω και αρνητικες.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλως ηρθες , περιμενω κι εγω να ακουσω εμπειριες απο Αφρικη εστω και αρνητικες.

ευχαριστω πολυ ολους για το καλοσωρισμα για την εμπειρια μου στην ελβετια θα διαβασετε στο <<ταξιδιωτικες ιστοριες σε εξελιξη >> τιτλος ελβετια.... για παντα
η αιγυπτος που βρεθηκα μου αρεσε πολυ σαν πολιτισμος αξιοθεατρα μνημεια ειναι κατι το ασυληπτο το απεριγραπτο....αν μπορεις να αντεξεις τη βρωμια τις κατσαριδες τη γαστρεντεριτιδα, και την ασυτια σιγα να μην ετρωγα με ολα αυτα που εβλεπα...α...και μια εικονα που θα μου μεινει για παντα ηταν το ......πουρι στα δοντακια τους καθοτιν οι λεξεις οδοντοκρεμα, οδοντοβουρτσα σιγουρα θα τους ειναι αγνωστες. θα περιγραψω συντομα τις εμπειριες μου
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τις εμπειρίες σου θέλομε ..δεν μας ενδιαφέρει η τερηδόνα στα δόντια τους ,ούτε οι κατσαρίδες ...ας βρούνε αυτοί την λύση ....
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
τις εμπειρίες σου θέλομε ..δεν μας ενδιαφέρει η τερηδόνα στα δόντια τους ,ούτε οι κατσαρίδες .....
Πω, πω δασκαλίστικη συμπεριφορά Ρενάτα:cool: .
Εδώ αφήνουμε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Πω, πω δασκαλίστικη συμπεριφορά Ρενάτα:cool: .
Εδώ αφήνουμε όλα τα λουλούδια να ανθίσουν
vaga και δεν ειμαι δασκάλα φαντάσου ....
μα έτσι δεν ειναι ? για σκέψου να αναλύαμε οσοι βλέπομε τέτοια ...τι έχουν δεί και σένα τα ματάκια σου !!!! :shock:

βρέ να ανθίσουν αλλα ...τώρα τα δοντάκια τους ...άστα μορέ ποιός ξέρει και άν μπορούν να τα πλύνουν...και άν χρήματα για οδοντόκρεμα ..πάντως εντάξει ...το rethimno έχει δίκιο,αλλα πρέπει να συμβάλομε και μείς λίγο ..στην ενημέρωσή τους ...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
τις εμπειρίες σου θέλομε ..δεν μας ενδιαφέρει η τερηδόνα στα δόντια τους ,ούτε οι κατσαρίδες ...ας βρούνε αυτοί την λύση ....
ρενατουλα μου αν εχεις πληρωσει 60 ευρω για ενα ρομαντικο δειπνο σε κρουαζιεροπλοιο στο νειλο και πριν καθισεις σκασει μυτη μια λευκη κατσαριδουλα μεσα απο τη πετστετα σου δεν με πειθεις οτι θα σε αφησει αδιαφορη......ουτε και αν παρεις χουρμαδες και στο πρωτο που θα σηκωσεις θα δεις κατι σκουλικακια να σου χαμογελανε ευτιχισμενα σαν να σου λενε....ρε συ εμενα διαλεξες ???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom