καλως σας βρηκα!!!

makis1972

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα σε ολους!
αποφασισα και εγω δειλα να γραφτω στο φορουμ καθως η εμπειρια μου
με τα ταξιδια εκτος Ελλαδος ειναι μηδαμινη.
απλως λογω του οτι καποια στιγμη στην ζωη σου κανεις ενα flash back και βλεπεις οτι
σου λειπουν να κανεις καποια πραγματα που τα ηθελες παντα αλλα λογω υποχεωσεων δεν τα
ειχες καταφερει.
Δεν ξερω ειλικρινα απο που να ξεκινησω αλλα θα το παλεψουμε με χαρουμενη διαθεση.
Μια απορια που εχω ειναι εαν αξιζει αρχικα να ξεκινησω τα ταξιδια μου μεσα απο οργανωμενα group καθως
θα ειμαι μονος μου.
Περαν της Γερμανιας (Κιελο) που εζησα περιπου ενα μηνα λογω επαγγελματικης εκπαιδευσης δεν εχω αλλη εμπειρια.
Με ενδιαφερουν οχι τοσο κοσμοπολιτικα αλλα να εχουν ιστορια (καστρα, αρχαια, αγρια τοπια κτλ) και λαοι με κουλτουρα. Αγαπω την Ασια μεσα απο τις περιγραφες των ταξιδιωτων.

και παλι καλως σας βρηκα και ελπιζω να γνωρισω μερη και αξιολογους ανθρωπους που θα αφησουν ομορφες αναμνησεις

φιλικα

Μακης
(Πειραιας)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.828
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
καλώς τον χαμογελαστό Πειραιώτη!
πολύ καλά έκανες και γράφτηκες στην τρελοπαρέα του φόρουμ! και από εδώ μέσα θα σου δοθεί η ευκαιρία να γνωρίσεις πολύ αξιόλογους ανθρώπους και ιστορίες...

Εγώ θα σου έλεγα να ξεκινήσεις τα ταξίδια όπως σου έλθει...ούτε με γκρουπ...
είτε μόνος (αυτό έχει την δική του γλύκα και αναζήτηση)... για όλα υπάρχει πάντα μια αρχή...(εδώ εγώ στα 50μου, αποφάσισα να ταξιδέψω μόνη εξωτερικό)

Που να την δεις και από κοντά την Ασία... θα σε ξετρελλάνει (πιθανότατα!)

Καλές αποφάσεις λοιπόν και καλή διαδρομη στο φόρουμ :welcome2:
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Μακη καλως ηρθες και οπως λεει ο λαος,ποτε δεν ειναι αργα...και εγω στην ηλικια σου περιπου τα ξεκινησα και τωρα κολλησα....:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.173
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom