καλωσορισμα

evageliav

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ρωμη-φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
σκανδιναβικες χωρες
καλημερα σας ευχαριστω που με δεχθηκατε στην παρεα σας,μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια αλλα δεν εχω ταξιδεψει πολυ στο εξωτερικο,εχω παει μονο κωνσταντινουπολη,αιγυπτο, ισραηλ,κυπρο και περσι παρισι...:)φετος,σε λιγες μερες,θα παω ιταλια (ρωμη-φλωρεντια)
 

criskal

Member
Μηνύματα
42
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μοζαμβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Καλως ηρθες.Εχω παει Ρωμη-Φλωρεντια.Πανεμορφα μερη.Εαν θελεις κατι στη διαθεση σου.Πολλα και καλα ταξιδια να εχεις.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: evageliav !

Μια χαρά τα ταξιδάκια σου! Εύχομαι να γίνουν πολλά περισσότερα,να έχουμε να λέμε...;)
 

evageliav

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ρωμη-φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
σκανδιναβικες χωρες
μουσειο-ουφιτζι

Καλως ηρθες.Εχω παει Ρωμη-Φλωρεντια.Πανεμορφα μερη.Εαν θελεις κατι στη διαθεση σου.Πολλα και καλα ταξιδια να εχεις.
ευχαριστω.Για το περιβοητο ουφιτζι, τι εχεις να μου πεις,οσον αφορα τα εισιτηρια.Εχω ακουσει οτι εχει απιστευτες ουρες.Μηπως υπαρχει καποιος τροπος με κρατηση μεσω διαδικτυου;:)
 

criskal

Member
Μηνύματα
42
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Μοζαμβικη
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Μπες στο Google.com αναζητησε Uffizi tickets διαλεξε site και κανε κρατηση.Εχει παρα πολυ κοσμο και εαν βρεθεις Φλωρεντια για λιγες ωρες ,θα υπαρξει προβλημα, στο να εξυπηρετηθεις εγκαιρα.Απαιτειται πιστωτικη καρτα βεβαια.
 

evageliav

Member
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ρωμη-φλωρεντια
Ταξίδι-Όνειρο
σκανδιναβικες χωρες
καλημερα σας ευχαριστω που με δεχθηκατε στην παρεα σας,μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια αλλα δεν εχω ταξιδεψει πολυ στο εξωτερικο,εχω παει μονο κωνσταντινουπολη,αιγυπτο, ισραηλ,κυπρο και περσι παρισι...:)φετος,σε λιγες μερες,θα παω ιταλια (ρωμη-φλωρεντια)
Τι εχεις να μου πεις για το περιβοητο μουσειο Ουφιτζι,οσον αφορα την αγορα εισιτηριων!:(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.932
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom