Τουρκία κωνσταντινουπολη 4 ημερες

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

wiowia

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΙΛΑΝΔΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΚΟΥΝ
καλησπερα.Εχω παρει παρα πολλες πληροφοριες απο εσας για την ομορφη κωνσταντινουπολη και ελπιζω να καταφερω να πραγματοποιησω οσα μπορω περισσοτερα.Θα κανω εκπληξη στη μητερα μου ,θα μεινουμε 4 ημερες 18/10 εως και 21/10θα ηθελα αν μπορειτε να με βοηθησετε με ξενοδοχειο .θα μεινουμε στην παλια πολη και ψαχνω ξενοδοχειο εως και 85 90 Ε τη βραδυα θα ηθελα ομως να εχει το κατι λογω του οτι η μητερα μου φευγει πρωτη φορα εκτος και δεν θα ηθελα να την παω καπου ομορφα και οχι απλα οικονομικα.Αν μπορουσε καποιος να μου προτεινει καποιο ξενοδοχειο ???
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.729
Επόμενο Ταξίδι
?

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
καλησπερα.Εχω παρει παρα πολλες πληροφοριες απο εσας για την ομορφη κωνσταντινουπολη και ελπιζω να καταφερω να πραγματοποιησω οσα μπορω περισσοτερα.Θα κανω εκπληξη στη μητερα μου ,θα μεινουμε 4 ημερες 18/10 εως και 21/10θα ηθελα αν μπορειτε να με βοηθησετε με ξενοδοχειο .θα μεινουμε στην παλια πολη και ψαχνω ξενοδοχειο εως και 85 90 Ε τη βραδυα θα ηθελα ομως να εχει το κατι λογω του οτι η μητερα μου φευγει πρωτη φορα εκτος και δεν θα ηθελα να την παω καπου ομορφα και οχι απλα οικονομικα.Αν μπορουσε καποιος να μου προτεινει καποιο ξενοδοχειο ???
Στα χρήματα και στο οτι θες να μείνεις παλαιά πόλη Νο1 δοκιμασμένη επιλογή είναι το Maywood
To βρίσκω ενδεικτικά για τώρα το Νοέμβριο στα 69 ευρώ
και με επιπλέον 10% έκπτωση στα μετρητά και δωρεάν μεταφορά στην άφιξη εφόσον κλείσεις απευθείας απο το site τους ( που το προτείνω )

MayWood / Oda Fiyatlar



ΥΓ. κάτι γράφεις λάθος στις ημερομηνίες ??
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.321
Μηνύματα
887.945
Μέλη
38.985
Νεότερο μέλος
lindamoustaki

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom