λιγα λογια για μενα

gianna_74

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σας ειμαι η γιαννα αγαπαω πολυ τα ταξιδια στην ελλαδα κι εχω παει σε αρκετα μερη μου αρεσει να μα8αινω την ιστορια καθε τοπου τα ηθη και τα ε8ημα της
επισης λατρευω το ψαρεμα αλλα σεβομαι τη θαλασσα γιατι θελω να με σεβεται κι αυτη!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλώς ηρθες Γιάννα, και καλη παραμονή στην παρεα μας.
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
Γιαννα καλως ηρθες. η πολη σου ειναι πολυ ωραια την ειχα επισκεφτει πριν καποια χρονια. οταν ταξιδευω και εγω θελω να μαζευω πληροφοριες για την ιστορια του τοπου που θα παω και να μαθαινω για τα εθιμα τους. Ο κοσμος ειναι τοσο υπεροχος και τοσο διαφορετικος απο τον δικο μας και μπροστα μας για να τον μαθουμε.... ενα μικρο χωριο απλωμενο....για μας
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Γεια σου γιαννα και καλος ηρθες.Το ψαρεμα σου αρεσει πανω απο την επιφανεια η απο κατω????
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
καλως ηρθες!!!Εχω και εγω την ιδια απορια με τον τρελλοκεφαλονιτη....
 

george diver

Member
Μηνύματα
115
Likes
15
Ταξίδι-Όνειρο
Στούς βυθούς ολης της γης
επισης λατρευω το ψαρεμα αλλα σεβομαι τη θαλασσα γιατι θελω να με σεβεται κι αυτη!
Καλώς ήρθες gianna στη ταξιδιαρικη παρεα. Πολυ καλα κανεις και σεβεσαι την θαλασσα για να σε σεβεται και αυτη.Το ιδιο θα επρεπε να εκαναν ΟΛΟΙ. Αλλα δυστυχως λιγοι μα πολοι λιγοι το κανουν. το βλεπω σε καθε βουτια μου.:(:(:(
Καλα σου ταξιδια :D:D
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Καλώς ήρθες gianna στη ταξιδιαρικη παρεα. Πολυ καλα κανεις και σεβεσαι την θαλασσα για να σε σεβεται και αυτη.Το ιδιο θα επρεπε να εκαναν ΟΛΟΙ. Αλλα δυστυχως λιγοι μα πολοι λιγοι το κανουν. το βλεπω σε καθε βουτια μου.:(:(:(
Καλα σου ταξιδια :D:D
Τεραστια συζητηση diver.....και ισως ενα πολυ καλο θεμα!!!:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom