μαλδιβες

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καλησπερα σε ολους τους ταξιδιωτες....ειμαι η ρουλα απο την αθηνα.χαιρομαι που μπηκα και εγω στην παρεα σας.εχω κανει αρκετα ταξιδια στην ελλαδα αλλα στο εξωτερικο μονο ενα και αυτο γιατι φοβομουν τα αεροπλανα.παντρευτηκα τελος αυγουστου και ειπαμε να παμε σε ενα εξωτικο μερος αφου ηταν και αυτο το ονειρο μου απο μικρη.πηγαμε λοιπον στις μαλδιβες...τα λογια ειναι περιττα.σαν ενα ονειρο που νομιζα οτι θα ξυπνησω και θα ειμαι παλι στην αθηνα..αυτο που δεν θα ξεχασω ποτε ειναι πως φαινοντουσαν οι μικρες ατολες απο το αεροπλανο,αφου το κοιτουσα και ελεγα οτι αποκλειεται να ειναι αληθινο αυτο που βλεπω.για να μην σας τα πολυλογο ξεχασα και του φοβους μου για το αεροπλανο και θελω να παω και σε αλλα εξωτικα μερη.βεβαια θελεις αρκετα λεφτα οποτε δεν νομιζω να παω φετος το καλοκαιρι:(.φιλια σε ολους
 
Last edited by a moderator:

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!
Χαίρομαι που πέρασες τόσο ωραία στις Μαλδίβες,γιατί 16 Φλεβάρη θα πετάω για εκεί..
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Καλώς ήρθες sistar στην παρέα μας !!!

Σε ζηλεύω πολύ που πήγες μαλδίβες να ξέρεις!!! Και εγώ θέλω!!!


Και σ εύχομαι και φέτος να κανονίσετε και να πάτε κάπου! Όχι κάπου μακριά, εξωτικά και ακριβά, αλλά σίγουρα κάπου αλλού και να περάσετε όμορφα και ευτυχισμένα! :clap:


:welcome2: :cool:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες sistar!
Ομοιοπαθης κι εγω με τα αεροπλανα , αλλα η αγαπη μου για ταξιδια ξεπερναει καθε φοβο.
Επομενο ταξιδι καραιβικη βλεπω..για που συγκεκριμενα?
 

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!
Χαίρομαι που πέρασες τόσο ωραία στις Μαλδίβες,γιατί 16 Φλεβάρη θα πετάω για εκεί..
Κωνσταντινα, εισαι παρα πολυ τυχερη που θα πας.θα σου αρεσει παρα πολυ.να μην ξεχασεις να ζητησεις παραθυρο για να δεις τις μαλδιβες πως φαινονται απο ψηλα.ειναι κατι που δεν το βλεπεις καθε μερα.το ταξιδι ειναι λιγο κουραστικο και εχει και μεγαλη αναμονη στο ντουμπαι.και να δεις ξαπλες εκει..αληθεια σε ποιο νησακι εχεις κλεισει;
 

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Καλως ηρθες sistar!
Ομοιοπαθης κι εγω με τα αεροπλανα , αλλα η αγαπη μου για ταξιδια ξεπερναει καθε φοβο.
Επομενο ταξιδι καραιβικη βλεπω..για που συγκεκριμενα?
αχ αυτα τα αεροπλανα!!! για καραιβικη, δεν ξερουμε ακομα που. ειμαστε λιγο δυσκολοι σε αυτα! να φανταστεις για μαλδιβες κοιτουσαμε τουλαχιστον ενα μηνα.εχεις εσυ καπου να μου προτινεις;
 

KONSTANTINA

Member
Μηνύματα
66
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Κωνσταντινα, εισαι παρα πολυ τυχερη που θα πας.θα σου αρεσει παρα πολυ.να μην ξεχασεις να ζητησεις παραθυρο για να δεις τις μαλδιβες πως φαινονται απο ψηλα.ειναι κατι που δεν το βλεπεις καθε μερα.το ταξιδι ειναι λιγο κουραστικο και εχει και μεγαλη αναμονη στο ντουμπαι.και να δεις ξαπλες εκει..αληθεια σε ποιο νησακι εχεις κλεισει;
Έχουμε κλείσει στο Anantara hotel που βρίσκεται στο Dhigu island (south male atoll).
Εσείς που μείνατε;
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλωσηρθες sistar !λιγο να ψαξεις στο φορουμ και θα βρεις πολλες ιδεες για ταξιδια !ξεκινησες πολυ δυναμικα!σου ευχομαι να συνεχισεις με τον ιδιο τροπο!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
αχ αυτα τα αεροπλανα!!! για καραιβικη, δεν ξερουμε ακομα που. ειμαστε λιγο δυσκολοι σε αυτα! να φανταστεις για μαλδιβες κοιτουσαμε τουλαχιστον ενα μηνα.εχεις εσυ καπου να μου προτινεις;
Ενα μηνα μια χαρα ειναι να κοιτας..εδω καθε μηνα αλλαζω γνωμη!
Απο την περιοχη εχω παει μονο Αγιο Δομηνικο και χερσονησο Γιουκαταν Μεξικο και Μπελιζ. Ηταν πανεμορφα και τα δυο μερη και τα συνιστω. Διαβασε τα αρθρα που εχουμε γραψει για την περιοχη , δες και φωτο που εχουμε ανεβασει.Υπαρχει καλυτερο πραγμα απο το να ψαχνεις το επομενο ταξιδι?
 

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Έχουμε κλείσει στο Anantara hotel που βρίσκεται στο Dhigu island (south male atoll).
Εσείς που μείνατε;
μειναμε στο kurumba island resort. καναμε πολυ καιρο να αποφασισουμε σε ποιο γιατι ολα ειναι πανεμορφα. σαν παρασεισος. αληθεια πως και θα πατε τετοια εποχη; θα σας κανει πολυ καλο καιρο. εμεις μειναμε 8 μερες και μονο τα βραδια εριχνε κατι καρεκλες για 2 ωριτες.την ημερα ομως ειχε ηλιο και παρα πολυ ομως υγρασια.πηγαμε την εποχη των μουσωνων.θα περιμενουμε μετα πολλες φωτο. ετσι;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.549
Υπαρχει καλυτερο πραγμα απο το να ψαχνεις το επομενο ταξιδι?
Ναι! Να το πραγματοποιείς.....!!

Αλλά πλάκα στη πλάκα, η μισή χαρά είναι οι ετοιμασίες, το ψάξιμο στο Ίντερνετ, σε fora κτλ κτλ....μαγεία...εποικοδομητικό σερφάρισμα:lol:
 

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Ενα μηνα μια χαρα ειναι να κοιτας..εδω καθε μηνα αλλαζω γνωμη!
Απο την περιοχη εχω παει μονο Αγιο Δομηνικο και χερσονησο Γιουκαταν Μεξικο και Μπελιζ. Ηταν πανεμορφα και τα δυο μερη και τα συνιστω. Διαβασε τα αρθρα που εχουμε γραψει για την περιοχη , δες και φωτο που εχουμε ανεβασει.Υπαρχει καλυτερο πραγμα απο το να ψαχνεις το επομενο ταξιδι?
οντως δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο το να ψαχνεις για το επομενο ταξιδι αρκει να το πραγματοποιησεις αμεσα γιατι διαφορετικα μονο ονειρα κανεις και κοιταζεις φωτο και σκεφτεσαι τι καλα που θα ηταν να ησουν εκει....πολλες φωτο εχεις. εχω δει διαφορες φωτο για τον αγ.δομηνικο και για εκει σκεφτομαι αλλα μεχρι τοτε μπορει να αλλαξω γνωμη. θελω μια βοηθεια. εχω καποιες φωτο στη μηχανη και τις εχω περασει στον υπολογιστη.δεν μπορω ομως να τις ανεβασω γιατι λεει οτι ειναι μεγαλυτερες απο το επιτρεπομενο μεγεθος.δεν μπορω να καταλαβω τι πρεπει να κανω και μιας και ειμαι νεο μελος χρειαζομαι βοηθεια.μην με παρεξηγησεις.σε ευχαριστω εσενα και οποιος αλλος μπορεσει να με βοηθησει...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.989
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom