μαντεψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Βέβαια εγώ είμαι! Περιμέναμε σα μ&*(^%ς 2 ώρες σήμερα!!

Εννοείται ότι πλέον δε μετράμε, είναι τελείως ανώφελο, το είχα γράψει και πρίν αρκετά μηνύματα εδώ.

Γι'αυτό μου φαίνεται περίεργο που έγραψε η Olympic ότι σήμερα έκανα 33'', πώς γίνεται αφού έχω το reload every στα 5'', το σταματάω με το που βγεί το δέντρο και πατάω έναν αριθμό στη τύχη (σήμερα ήταν σωστό) και λέει έκανα 33'', αδύνατον! Τέλος πάντων, όπως σου είπα, 2 μέρες ακόμη, να τελειώνουν οι κ***μπαλες...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Olympic Air
Μια έκπληξη για το τέλος! Αν σε αυτό το post φθάσουμε τα 2012 Like μέχρι αύριο, θα σας ετοιμάσουμε ένα τελευταίο δέντρο, το οποίο θα κληρώσει ένα ΤΕΤΡΑΠΛΟ εισιτήριο για το Άμστερνταμ με την Olympic Air. Καλή χρονιά σε όλους!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.306
Likes
5.054
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Κάπου εδώ τέλειωσε το παιχνίδι της ΟΑ για μένα... τελικός απολογισμός 80,000 μίλια (σε τέσσερις Family) συν κάτι παλιά μίλια, περίπου 91000... με βλέπω να παίρνω σβάρνα τους εξωτικούς προορισμούς της ΟΑ (Τίρανα, Σόφια, Βουκουρέστι, Βελιγράδι) για να κάψω το απόθεμα!:xmas_cheesygrin:

Υ.Γ. Να ευχαριστήσω τον Thanasis_U2 που μέσω του θέματός του και των χρήσιμων σχολίων που γράφτηκαν σε αυτό με βοήθησε να συμμετάσχω στο διαγωνισμό πιο ενεργά και να κυνηγήσω περισσότερα μίλια... καλή χρονιά και καλά ταξίδια σε όλους!:xmas_mrgreen:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Olympic Air
Στολίσαμε το δέντρο μας για τελευταία φορά, στο Olympic Air - Χριστούγεννα με την Olympic Air | Facebook! ΟΛΟΙ όσοι απαντήσουν σωστά από τώρα μέχρι και αύριο, οπότε και λήγει ο διαγωνισμός, θα μπουν στην κλήρωση από την οποία θα προκύψουν 2 νικητές. Ο κάθε νικητής θα κερδίσει από... 100.000 μίλια για το Travelair Club! Σας ευχαριστούμε θερμά για τη συμμετοχή και την παρέα που μας κρατήσατε όλες αυτές τις ημέρες! Καλή χρονιά σε όλους!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ευχαριστώ και γώ όλους που με βοήθησαν με τα σχόλια και διάφορες συμβουλές. Πήρα 20.000 για μένα και ακόμη 32.500 για αδέλφια κλπ :xmas_biggrin: Τώρα πάω για τα 100.000 !!! Οι υπόλοιποι μην προσπαθείτε άδικα... :xmas_lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.054
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom