Κύπρος μετακομίζω στη Λευκωσία-πολύτιμη κάθε είδους βοήθεια!

xaropoulo

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας.Πρωτη φορα κανω εγγραφη σε αυτην την σελιδα.Θα θελα να μαθω για το εξης.
Ειναι να μετακομισω για Κυπρο και θελω να βρω μεταφορικες εταιρειες για να στειλω την μηχανη μου εκει να δω το κοστος και τον χρονο που χρειαζετε για να φτασει στην Κυπρο.Μηπως ξερει κανεις να με βοηθησει η να μουη δωσει καποια σελιδα να κοιταξω;
Ευχαριστω και συγνωμη εαν εχω ορθογραφικα λαθη.
 

thch81

Member
Μηνύματα
92
Likes
70
Καλησπέρα!!!!

Σ ένα μήνα εγκαταλείπω & γω την Αθήνα & μετακομίζω Λευκωσία. Ψάχνω μεταφορικές εταιρίες ώστε να στείλω τα προσωπικά μου αντικείμενα στην Κύπρο. Μήπως ξέρει κάποιος να με βοηθήσει?

Ευχαριστώ πολύ!!!!
 

batizisos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Χωρίς να θέλω να σε τρομάξω,πρόσεξε το θέμα της ζέστης.Εχω πρόσφατο παράδειγμα φίλης πού δέν άντεξε παραπάνω από 10 μήνες και έτρεχε να σπάσει την σύμβαση της που ηταν για 2 χρόνια.
αν και παλιό το άρθρο φαντάζομαι το θέμα της ζέστης δεν έχει αλλάξει.ελπίζω να μην τα παρατήσω και εγώ που έχω και ενα πρόβλημα επιπλέον με τον ιδρώτα....βλέπεις σκοπεύω και για οικογένεια εκεί πέρα της εργασίας.
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Κάποιους μήνες το καλοκαίρι έχει πολλή ζέστη, ειδικά την ημέρα διότι προς το βράδυ δροσίζει. Εννοείται ότι το A/C είναι απαραίτητο. Παρ' όλα αυτά κι εκεί επιβιώνουν άνθρωποι (και προοδεύουν μάλιστα), όπως και στο Μόντρεαλ με τους -20, όπου κι εκεί επιβιώνουν άνθρωποι (και προοδεύουν μάλιστα) Είπαμε "ο Παράδεισος είναι μόνον στον ουρανό". Κοίτα τα υπόλοιπα και η ζέστη είναι ....το τελευταίο που πρέπει να σ' απασχολεί...:)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
αν και παλιό το άρθρο φαντάζομαι το θέμα της ζέστης δεν έχει αλλάξει.ελπίζω να μην τα παρατήσω και εγώ που έχω και ενα πρόβλημα επιπλέον με τον ιδρώτα....βλέπεις σκοπεύω και για οικογένεια εκεί πέρα της εργασίας.
΄Όπως εννοεί και ο φίλος παραπάνω εξαρτάται πόσο χρειάζεσαι η και θέλεις να δουλέψεις και να κάνεις θυσίες.Η φίλη που αναφέρω ήταν Αγγλίδα εκπαιδευτικός και είχε αρκετές εναλλακτικές λύσεις/προσφορές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.489
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom