με την Air One για Πίζα

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
το σχεδιο β δεν βγαινει σωκράτη...ειναι σκοτωμα....ασε εξω την βενετία...θα βρεις αλλη ευκαιρία να πάς...αποψή μου,βεβαια...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Μ ε τόσους τραβελοστορίτες στη Πίζα βλέπω να έρχεται στα ίσα του ο πύργος!
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
αν και απειρη...συμφωνω με την ιωαννα...;)

borealis χαχχαχαχακαλο!!(ασχετο:θα πας χαυδελβεργη...ποσο ζηλευω!!!!!;) )

παντως πιο πολυ μ'αρεσει το σχεδιο α!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ε καλα ειπαμε το σχεδιο Β ονομαζεται του ξεποδαριασματος, και εγω δεν το καλοβλεπω, άλλωστε ολο και καμια προσφορα θα βγει για Βενετια καποια στιγμη.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Παιδιά όποιος ταξιδέψει να μας δωσει πληροφοριες για τις χειραποσκευες και γενικα για την εταιρεια...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παιδιά όποιος ταξιδέψει να μας δωσει πληροφοριες για τις χειραποσκευες και γενικα για την εταιρεια...
τι θα ήθελες να μάθεις γενικά για την εταιρεία?
για τις τιμές της είναι άψογη, με Airbus 320 των 180 θέσεων πετάει, γκρι δέρμα τα καθίσματα, πιο άνετα από Ryanair πάντως, προσφέρει σαντουιτς, αναψυκτικά κλπ επί πληρωμή, ακριβέστατη ως τώρα. να εχεις τη χειραποσκευή σου εντός των διαστάσεων που λέει η εταιρεία να μην έχεις κανενα πρόβλημα.
 

tiniakos

Member
Μηνύματα
39
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Είχα ταξιδέψει το 2006 από Ρώμη-Αθήνα με air one και μου φάνηκε καλύτερη από τη aegean που πήγαμε.
Άνετα τα καθίσματα αν εξαιρέσουμε ένα τρόμπα μπροστινό μου που τσίτωσε πίσω το κάθισμα του κάποια στιγμή (είμαι 1.85 ύψος) και όταν του παραπονέθηκα ότι δεν χωράνε τα πόδια μου μου είπε ότι μόλις επέστρεψε από ταξίδι στην Αμερική και έτσι είναι τα αεροπλάνα όποιος θέλει απλώνεται, αλλά ακούγοντας κάτι γαλλικά μαζεύτηκε αμέσως.(κρίμα είχε γυναίκα και παιδί).
Τέλος πάντων το αεροπλάνο δεν φαίνονταν κούτα και είχε καλυμμένο το ανάγλυφο σήμα της lufthansa με μπογιά από πάνω, παρόλα αυτά και γρήγορο ήταν και εξυπηρετικά τα κορίτσια μέσα.
Δεν έπαιζε θέμα τότε με αποσκευές αλλά ήταν συνεργασία με aegean.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Είχα ταξιδέψει το 2006 από Ρώμη-Αθήνα με air one
άλλη εταιρεία ήταν τότε..την ίδια σύγχυση προκαλεί και η Alitalia που πληρώνει η τωρινή φήμη της ένα αμαρτωλό παρελθόν..τώρα η Air One είναι smart carrier, σαν να λέμε low cost..με αεροπλάνα που έχουν υποστεί ανακαίνιση και ορισμένα και αλλαγές προς το χειρότερο σε σχέση με παλιά. παντως γενικά καλύτερους χώρους έχει από άλλες low cost.
την 1η ιουλίου ξεκίνησε η βάση της στην Πίζα. ας ελπίσουμε να πάει καλά για να δούμε κι άλλες προσφορές. τα πρώτα μηνύματα πάντως ήταν δυστυχώς αποθαρρυντικά..
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.768
Εγώ πάντως που πέταξα για Νάπολι, είμαι πολύ ευχαριστημένος. Τα καθίσματα ανετότατα, καμία σχέση με άλλες loco.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Οι 2 πρωτες νυχτες κλειστηκαν στη Φλωρεντια, η τεταρτη και τελευταια θα ειναι κοντα στην Πιζα, η τριτη παιζεται, σκεφτομαι για Siena ή καπου κοντα. Τις 2 τελευταιες μερες θα νοικιασουμε αυτοκινητο (4 ατομα), ας μου προτεινετε διαδρομες ή εναλλακτικο μερος διαμονης. Θα ηθελα να δω και το Pitigliano αλλα μαλλον στριμοκωλο το βλεπω...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.318
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ πάντως που πέταξα για Νάπολι, είμαι πολύ ευχαριστημένος. Τα καθίσματα ανετότατα, καμία σχέση με άλλες loco.
δεν θα έπρεπε κανονικά να το αντικρούσω αυτό..αλλά συνειδησιακοί λόγοι..μου επιβάλλουν να θυμίσω ότι δεν έκανες πτήση με Air One αλλά με Alitalia..άσχετα αν το αεροσκάφος είχε τα χρώματα της 1ης..΄τα αεροσκάφη που εκτελούν πτήσεις της Air One δεν είναι τόοοσο άνετα..
παρεπιπτόντως η προσφορά ισχύει ακόμα. και έχει και αρκετές θέσεις με 10Ε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.832
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom