μηπως να????

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
παιδια σορυ για τις ερωτησεις αλλα μηπως κανενας παλιος μπορει να μου πει αν πρεπει να κανω τα εμβολια?το νοεμβριο παω νεπαλ με γκρουπ.προτασεις για καποιο δοκιμασμενο ταξιδιωτικο γραφειο θα εκτιμηθουν ιδιαιτερα...ευχαριστω εκ των προτερων:p***μηπως εχει καποιος ταξιδεψει με το versus travel?????:pilot:
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Με το versus πήγα πριν τέσσερα - πέντε χρόνια στην Κούβα. Καλό πρακτορείο, ότι μας είχαν πει αυτό και έγινε, και είχαμε και έναν άπαιχτο αρχηγό.
 

dimiko

Member
Μηνύματα
62
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
με το versus εχω τσξιδεψει & είμαι πολύ ευχαριστημένος.....οτι ζητάγαμε μας το έκαναν, θέλαμε κάτι διαφορές μας τις έκαναν...κανένα παράπονο!!Σαν πρακτορείο είναι καλό & με καλές τιμές...Για εμβόλια δυστυχώς δεν γνωρίζω.... (ωραίο ταξίδι)!!
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
με το versus εχω τσξιδεψει & είμαι πολύ ευχαριστημένος.....οτι ζητάγαμε μας το έκαναν, θέλαμε κάτι διαφορές μας τις έκαναν...κανένα παράπονο!!Σαν πρακτορείο είναι καλό & με καλές τιμές...Για εμβόλια δυστυχώς δεν γνωρίζω.... (ωραίο ταξίδι)!!
απλα επειδη θα πηγαινα μονος ενω τωρα .....θα παω με γκρουπ:(:( και νομιζω λογω υγειινης δεν θα τρωμε κατω και μεσα σε μπανανοφυλλα :haha:
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
κουβα κουβα

Με το versus πήγα πριν τέσσερα - πέντε χρόνια στην Κούβα. Καλό πρακτορείο, ότι μας είχαν πει αυτό και έγινε, και είχαμε και έναν άπαιχτο αρχηγό.
τι ωραια που θα περασατε:clap::clap::clap:ενα ταξιδι απο τα αποθημενα μου
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
απλα επειδη θα πηγαινα μονος ενω τωρα .....θα παω με γκρουπ:(:( και νομιζω λογω υγειινης δεν θα τρωμε κατω και μεσα σε μπανανοφυλλα :haha:
κατω οχι αλλα μεσα σε μπανανοφυλλα και φυλλα δεντρων ναι, γιατι δε θες να χασεις νοστιμα μεζεδακια :D Μην ανχωνεσαι κοινη λογικη χρειαζεται δεν ειναι και τοσο βρωμικο το Νεπαλ

για τα εμβολια /χαπια απευθυνεσαι στη νομαρχια της περιοχης σου/τμημα υγειας
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
?????

εχεις καιρο που εχεις παει ? εντυπωσεις?
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
κατω οχι αλλα μεσα σε μπανανοφυλλα και φυλλα δεντρων ναι, γιατι δε θες να χασεις νοστιμα μεζεδακια :D Μην ανχωνεσαι κοινη λογικη χρειαζεται δεν ειναι και τοσο βρωμικο το Νεπαλ

για τα εμβολια /χαπια απευθυνεσαι στη νομαρχια της περιοχης σου/τμημα υγειας
πηγες προσφατα ? εντυπωσεις?
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
πηγες προσφατα ? εντυπωσεις?
Οι εντυπώσεις μου δεν ειναι και τόσο πρόσφατες, επισκέφτηκα τη χώρα πριν 3 χρόνια και διαφορετική εποχή σε σχέση με σένα. (τέλος ιουλίου). Προσωπικά λάτρεψα τη χώρα , ιδίως τα χωριά και τη φύση, κάναμε και ένα τριήμερο περπάτημα που μέναμε σε ξενώνες σε χωριά ώρες μακριά απο δρόμο... Κάποια στιγμή θα ξαναεπιστρέψω σίγουρα μονο και μόνο για να ξαναπερπατήσω στην αναπούρνα...
Απο άποψη υγειινής μου φάνηκε πιο ήπια σε σχέση με τη γειτονική Ινδία.
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Οι εντυπώσεις μου δεν ειναι και τόσο πρόσφατες, επισκέφτηκα τη χώρα πριν 3 χρόνια και διαφορετική εποχή σε σχέση με σένα. (τέλος ιουλίου). Προσωπικά λάτρεψα τη χώρα , ιδίως τα χωριά και τη φύση, κάναμε και ένα τριήμερο περπάτημα που μέναμε σε ξενώνες σε χωριά ώρες μακριά απο δρόμο... Κάποια στιγμή θα ξαναεπιστρέψω σίγουρα μονο και μόνο για να ξαναπερπατήσω στην αναπούρνα...
Απο άποψη υγειινής μου φάνηκε πιο ήπια σε σχέση με τη γειτονική Ινδία.
στο ευχομε.τωρα εγω σκεφτωμε να πεταξω μεσα στα ιμαλαια.προορισμος.Αεροδρομιο λουκλα η καπως ετσι.Ιδωμεν......:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.504
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom