Ταϊλάνδη μια φθηνη λυση για ΠΟΥΚΕΤ

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.332
Κάνεις λάθος... Την επομένη το απόγευμα φτάνεις...

Συμφωνώ οτι δεν αξίζει για 80-100ευρώ αλλά είναι μάλλον το φτηνότερο... Σε καμμιά περίπτωση πάντως δεν είναι χειρότερη από την Egypt Air...

Να ξέρετε πάντως ότι επίσης πετάει για PEK-KUL-SEOUL-DEL-AMRITSAR-LAHORE-TOKYO και κατά κανόνα έχει καλές τιμές...
Λοιπόν, απλά για την αποκατάσταση της αλήθειας, το ταξίδι Αθήνα Μπανγκόκ πράγματι είναι 24ωρο και όχι 48ωρο όπως κακώς έγραψα πιο πριν.
Τους πήρα τηλέφωνο να μου δώσουν προσφορά για τη πτήση που έχω κλείσει με Gulf Air (επιστροφή όμως από Κουάλα) και μου είπαν 730 ευρώ. Με Gulf Air έχει 680. Για επιστροφή από Μπανγκόκ δε ρώτησα, αλλά μάλλον ισχύει το 600άρι που ανέφερα πιο πάνω. Τώρα, γιατί τόσο μεγάλη διαφορά στη τιμή, ουκ οίδα
 

arxaggeliths

Member
Μηνύματα
40
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
πουκετ αν βρω φθηνο εισητ
Ταξίδι-Όνειρο
να παω παντου
ο φιλος μ δεν την παλευει καθολου και με εχει γρικαρει,βρικαμε εισητηρια 650 ευρο και τωρα κολαει που εκει εχει πολλες π.........ανες.:D αντι να χερεται ξενεροσε ο βλακας,και του λεω δεν σε επιασε κανεις απ τον λαιμο να ασσχολισαι μαζι τους,θα ξενερονω λεει που θα ειναι διπλα μ στο μπαρ.απο το ενα κακο στο χειροτερο παμεεεεεε,αρε γκαντεμιααααααααααααα
 

arny

Member
Μηνύματα
45
Likes
229
Ακου φιλε μου.Καθε χρονο μονος παω.Σηκω και φιγε χωρις να περιμενης κανενα.Το ταξιδι ειναι δικο σου και κανεις δεν μπορει να στο χαλασει.Θα σου στειλω μυνιμα με ακρηβης οδηγιες
 

alaniaris

Member
Μηνύματα
58
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλάνδη και Ινδονησία
Πω πω θαυμάζω την υπομονή σας σ'αυτό το θέμα. Χωρίς αποφασιστικότητα ταξίδι και μάλιστα τόσο μακριά ΔΕΝ γίνεται!! Τελικά απορία το έχω, πήγες ή δεν πήγες;;
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Πω πω θαυμάζω την υπομονή σας σ'αυτό το θέμα. Χωρίς αποφασιστικότητα ταξίδι και μάλιστα τόσο μακριά ΔΕΝ γίνεται!! Τελικά απορία το έχω, πήγες ή δεν πήγες;;
Αλανιάρη μου, για να σου απαντήσει θα πρέπει να έχεις μεγαλύτερη υπομονή από τη δική του! Από το Μάρτιο του 2008 δεν νομίζω να έχει ξαναμπει, αν κρίνω από το γεγονός ότι στις29-3-2008 έγραψε το τελευταίο του μηνυμα. Σ αυτό το θέμα φυσικά! :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom