Σερβία μμμ Σερβία!!!!!

Ιωάννα1

Member
Μηνύματα
5
Likes
5
να σας πω και γω τον πόνο μου.....
Είναι να πάω στη Σερβία από Θεσσαλονίκη τον Αύγουστο και νόμιζα και εγω οτι θα ειναι τόσο ευκολο όσο να παει κανείς στο Μπάνσκο στη Βουλγαρία....Αλλά τελικά μάλλον θέλει πολύ ψάξιμο και τύχη για να βρω κάποιο ταξιδιωτικό γραφείο που να πηγαίνει Σερβία.Το πρόβλημα ειναι πως προσπαθώ να αποφύγω το αεροπλάνο γιατί μου βγαίνει ακριβά....αλλά δεν είμαι και γενικά πολύ εξοικειωμένη με το να αλλάζω τρένα και λεωφορεία συν του ότι θα ταξιδέψω μόνη μου!
Στο τέλος ή θα πάω με αεροπλάνο ή θα χαθώ πουθενά ή ....δν θέλω να σκεφτώ οτι θα το αναβάλλω

Ξέχασα να πω οτι θέλω να πάω στο Νόβι Σαντ!:roll:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
μπορεις να πας με πουλμαν απευθειας απο θεσσαλονικη Νοβισαντ, ειναι βεβαια 11-12 ωρες και 90-100 ευρω περιπου πηγαινε ελα

αυτες οι εταιρειες , φευγουν απεναντι απο τα παλια δικαστηρια 2 -3 φορες τη βδομαδα

Siamos Tours

ALAMANIS Beograd
Greek Travel Agencies - Tour Operators -Travel Agents - Greece - Travel Information provided by Greek Tourist Organizer
 

Ιωάννα1

Member
Μηνύματα
5
Likes
5
Ευχαριστώ πολύ για την αμεση απάντηση!Όντως αφετηρία εχουν τα δικαστήρια,βγαίνει 80-85ε ανάλογα το τουριστικό γραφείο και έχουν τακτικά δρομολόγια!Μεγάλη ανακούφιση........οι ώρες δεν είναι λίγες αλλά είναι καλή ευκαιρία να δω και τη διαδρομή!
Ελπίζω να έχω καλές ιστορίες να λέω επιστρέφοντας!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom