μόνοι ή με γκρούπ?

Μηνύματα
20
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
μυτιλήνη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλική πολυνησία
γεία σε όλουσ!! ειμαι η κωνσταντινα κ είμαι νέα στην περέα σας!!! προς το παρον δεν έχω παει καθόλου εξωτερικό και θα ήθελα να σασ ρωτήσω εάν πρεπει να κλείσω μόνη μου ή να απευθυνθω σε κάποιο ταξιδιωτικό πρακτορίο για ταξίδι με γκρούπ. θα ήθελα την αποψη σασ απο πολλεσ πλευρεσ.π.χ τι συμφέρει οικονομικα? σασ ευχαριστώ!!!
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μόνη..!!!
εγώ 3 φορές που πήγα εξωτερικό πήγα μόνος.
πιστεύω μπορείς να πετύχεις πάρα πολύ καλές προσφορές μόνος και, άσε που κάνεις το πρόγραμμα σου εσύ και όχι κάποιος άλλος
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ανάλογα για το που θες να πας, δε μας ειπες

εγω γενικά πάντα μόνος πάω παντού, κι έχω δει την μισή ευρώπη μέχρι στιγμής
 
Μηνύματα
20
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
μυτιλήνη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλική πολυνησία
βασικα σκεφόμαστε για παρίσι..να είναι ο πρωτος μασ εξώτερικοσ προορισμόσ...τι λέτε??
κ έγώ μόνοσ σκέφτομαι άλλα σκεφτομαι μιπωσ δεν παω σε καποια μερη τα οποία αξιζουν...απτην αλλη με τα γκρουπ έχει κ ξεναγηση κ θα ήθελα σε καθε μερος που θα πιγαινω να ενημερώνομαι γι αυτο..
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Θα πάρεις έναν καλό οδηγό. Σου προτείνω τον DK. Όχι Top ten και βλακείες, έναν σωστό οδηγό, να περιέχει μέσα τα πάντα από ιστορία και αξιοθέατα. Όχι μόνο τις ατραξιόν. Διαβάζεις καλά, ενημερώνεσαι και από το φόρουμ, κλείνεις 2 εισιτηριάκια κι ένα ξενοδοχείο, πηγαίνεις στο Παρίσι ή όπου αλλού θες και φτιάχνεις ένα πρόγραμμα.
Είναι πιο απλό απ'όσο νομίζεις και θα δεις ότι θα τα καταφέρεις.
 
Μηνύματα
20
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
μυτιλήνη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλική πολυνησία
σασ ευχαριστω πολυ για τισ συμβουλεσ σασ!!!
 
Μηνύματα
127
Likes
22
Προτιμώ να ταξιδεύω μόνος ή σε μικρές παρέες. Ποτέ με γκρουπ μέσω ταξιδιωτικών πρακτορείων και να σέρνομαι σαν το πρόβατο σε ένα κοπάδι.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
βασικα σκεφόμαστε για παρίσι..να είναι ο πρωτος μασ εξώτερικοσ προορισμόσ...τι λέτε??
...
Με γκρουπ να πατε... δεν ξερεις τι θα χασεις αν επιλεξετε να πατε μονοι. Το γκρουπ ειναι το κατι αλλο, ειδικα για Παρισι. Μοναδικη εμπειρια και πανω απ' ολα ειναι ο πιο οικονομικος τροπος να κανει κανεις διακοπες, που στο εγγυωμαι θα σας μεινουν αξεχαστες...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Με γκρουπ να πατε... δεν ξερεις τι θα χασεις αν επιλεξετε να πατε μονοι. Το γκρουπ ειναι το κατι αλλο, ειδικα για Παρισι. Μοναδικη εμπειρια και πανω απ' ολα ειναι ο πιο οικονομικος τροπος να κανει κανεις διακοπες, που στο εγγυωμαι θα σας μεινουν αξεχαστες...
Ωχ, ο traveller μεταμορφώθηκε σε tripakias :shock:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Mια χαρά τα λες κι εσύ :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.154
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom