νέος-ταϊλάνδη

eubea

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γεια σας. είμαι καινούριος στη σελίδα αυτή, αν και έχω κάνει αρκετά ταξιδάκια-κυρίως ευρώπη. αφορμή στάθηκε ένας ξαδελφός μου που θα εργαστεί για λίγους μήνες στις μαλδίβες. το έψαξα να πάω, διάβασα ενδιαφέρουσες ιστορίες, αλλά κατάλαβα ότι δεν είναι ταξίδι για δύο μπακούρια που θέλουν να κάνουν ...αταξίες-θα πάω με κολλητό.μετά από ψάξιμο κατέληξα στην ταϊλάνδη. είναι καλή επιλογή για δύο φίλους με ...κακές διαθέσεις; τον αύγουστο, γιατί μόνο τότε μπορούμε.
ευχαριστώ προκαταβολικά για τις όποιες πληροφορίες.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αν κατάλαβα σωστά για το είδος τουρισμού που θέλεις και μάλλον κατάλαβα η Ταυλάνδη είναι οκ. Κοίτα για Πατάγυα. Καλώς ήρθες.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
γεια σας. είμαι καινούριος στη σελίδα αυτή, αν και έχω κάνει αρκετά ταξιδάκια-κυρίως ευρώπη. αφορμή στάθηκε ένας ξαδελφός μου που θα εργαστεί για λίγους μήνες στις μαλδίβες. το έψαξα να πάω, διάβασα ενδιαφέρουσες ιστορίες, αλλά κατάλαβα ότι δεν είναι ταξίδι για δύο μπακούρια που θέλουν να κάνουν ...αταξίες-θα πάω με κολλητό.μετά από ψάξιμο κατέληξα στην ταϊλάνδη. είναι καλή επιλογή για δύο φίλους με ...κακές διαθέσεις; τον αύγουστο, γιατί μόνο τότε μπορούμε.
ευχαριστώ προκαταβολικά για τις όποιες πληροφορίες.
Κοιτα αν τα γουστα σας ειναι Σκανδιναβο-ανατολικοευρωπαικα και στην Ελλαδιτσα μας μια χαρα θα την περασετε (Φαληρακι-Χερσονησος κλπ)
Αν ειναι ασιατικα ...μια χαρα σας βρισκω για Πουκετ-Παταγια και τα συναφη.Εχετε κανει την καλυτερη επιλογη...καλα να περασετε παιδια και ..καλο βολι!:D:D:D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Χμμμ τω καιρω εκεινω υπηρχε ενα παλικαρι ονοματι madman ο οποιος θα σας συμβουλευε σχετικα με το νι και με το σιγμα, αλλά πάει...
Τώρα μάλλον πρέπει να αρκεστείτε σε γενικές γνωσεις επί του θέματος, εκτός πάλι και αν (πάντα το travelstories ώρες ώρες με ξαφνιάζει...)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ερση μου δεν νομιζω να χρειαζονται ιδιαιτερες συμβουλες.Με το που θα πατησουν το ποδαρι τους στα μερη εκεινα ...το αντικειμενο αναζητησης τους ..θα τους βρει το ιδιο.
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Φετος οπως δειχνουν τα πραγματα, μαλλον θα ειναι δυσκολη χρονια για Ταυλανδη!Το καλο παντως ειναι οτι θα βρειτε παντου σκοτωμενες τιμες.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Φετος οπως δειχνουν τα πραγματα, μαλλον θα ειναι δυσκολη χρονια για Ταυλανδη!Το καλο παντως ειναι οτι θα βρειτε παντου σκοτωμενες τιμες.
Σιγουρα θα βρουνε σκοτωμενες τιμες αλλα και το ευρω εχει κατρακυληση εναντι του μπατ.
 

coconut

Member
Μηνύματα
167
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβετ
Σιγουρα θα βρουνε σκοτωμενες τιμες αλλα και το ευρω εχει κατρακυληση εναντι του μπατ.
Γιατι ηταν πανω απο σχεδον 43 που ειναι τωρα;
Ηθελα παντως ,Ξενε, να σου πω πως το ταξιδι ονειρο που εχεις , ειναι πραγματικα καταπληκτικο.Το σκεφτομουν κι εγω να παμε στα Andaman ή στα Lakshadweep.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.419
Γιατι ηταν πανω απο σχεδον 43 που ειναι τωρα;
Ηθελα παντως ,Ξενε, να σου πω πως το ταξιδι ονειρο που εχεις , ειναι πραγματικα καταπληκτικο.Το σκεφτομουν κι εγω να παμε στα Andaman ή στα Lakshadweep.
Αν ήταν λέει? 1 προς 50 ήταν πριν 2 χρόνια.....πέρσι πρέπει να ήταν και λίγο παραπάνω!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
γεια σας. είμαι καινούριος στη σελίδα αυτή, αν και έχω κάνει αρκετά ταξιδάκια-κυρίως ευρώπη. αφορμή στάθηκε ένας ξαδελφός μου που θα εργαστεί για λίγους μήνες στις μαλδίβες. το έψαξα να πάω, διάβασα ενδιαφέρουσες ιστορίες, αλλά κατάλαβα ότι δεν είναι ταξίδι για δύο μπακούρια που θέλουν να κάνουν ...αταξίες-θα πάω με κολλητό.μετά από ψάξιμο κατέληξα στην ταϊλάνδη. είναι καλή επιλογή για δύο φίλους με ...κακές διαθέσεις; τον αύγουστο, γιατί μόνο τότε μπορούμε.
ευχαριστώ προκαταβολικά για τις όποιες πληροφορίες.

είναι καλή επιλογή για δύο φίλους με ...κακές διαθέσεις;

αν είναι λέει;;; σας ζηλεύω...έχει δει το έργο ο Elvis περιτριγυρισμένος
από κορίτσια να του περνούν στεφάνια από λουλούδια; έτσι θα είστε. Μπορείτα να το τακτοποιήσετε με την άφιξη. Οπότε θα έχετε ταυτόχρονα,διερμηνέα, ξεναγό, και σύζυγο. Μέχρι να τη βαρεθείτε...
προσέξτε όμως να ανήκει σε κάποιο "σωματείο" για σιγουριά...
Όμως αν έχετε υπομονή θα δημιουργήσετε και "love story"....
ΚΛΤ
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
καλως ηρθες , βουρ πατταγια γουοκιν στριτ και ολα τα σχετικα , αλλα προσοχη στους στρατηγους !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.870
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom