νεα ζηλανδια

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
αυτο το καλοκαιρι*2008* επισκεφτηκα την αυστραλια και τη νεα ζηλανδια.οποιος ενδιαφερεται να μαθει πραγματα,ειδικα για τη νεα ζηλανδια να με ρωτησει!απιστευτη χωρα και μοναδικες εμπειριες!
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
αυτο το καλοκαιρι*2008* επισκεφτηκα την αυστραλια και τη νεα ζηλανδια.οποιος ενδιαφερεται να μαθει πραγματα,ειδικα για τη νεα ζηλανδια να με ρωτησει!απιστευτη χωρα και μοναδικες εμπειριες!
Δεν παίζουμε έτσι. Περιμένουμε πλήρη ταξιδιωτική ιστορία για το απίστευτο ταξίδι σου....
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
α ναι, θα μας κατεθεσεις την ιστορια σου.... φυσικα και θελουμε να ακουσουμε την αποψη σου για την χωρα αυτη. καλως ορισες κιολας στην παρεα μας...χαιρομαστε που εχουμε κοντα μας ανταποκρισεις απο ολο τον κοσμο!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
μα τωρα καταλαβαινεις τι μας κανεις?ειναι σαν να ερχεσαι να πετας μια βομβα,και μετα να φευγεις.λυπησου μας!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.387
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Συμφωνω με τους προλαλλησαντες! Με ενδιαφερει η περιοχη αλλα ετσι γενικα δεν ξερω τι να ρωτησω..Πες μας που πηγες , για ποσες μερες , τι σε εντυπωσιασε περισσοτερο..Δε μας γραφεις ενα πληρες αρθρο?:lol::lol:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Λοιπον πηγα 17 μερες νεα ζηλανδια και 9 μερες αυστραλια.Η νεα ζηλανδια ειναι μια καταπληκτικη χωρα,με τρομερες εναλλαγες.Στο νοτιο νησι*που κατα τη γνωμη μου ειναι πιο ωραιο απο το βορειο*μπορεις να κανεις και να βρεις τα παντα.κατα αρχην ειναι η χωρα των εξτριμ αθληματων,οποιος θελει να πηδηξει απο αεροπλανο,απο γεφυρα κτλ ειναι στο σωστο μερος!ναι εγω εκανα ελευθερη πτωση απο τα 15.000 ποδια και ηταν τελεια!!
πηγα αυγουστο και ο χειμωνας καλα κρατουσε με τα χιονια.καποια στιγμη χρειαστηκε να βαλουμε και αλθσιδεσ.βασικα ολο το ταξιδι το χα κανονισει μεσω ιντερνετ και πηγα με τον αντρα μου!ο κοσμος ακουει ελλαδα και ξερει που ναι και μαλιστα στο μουσειο στο οκλαντ εχουν ειδικο αφιερωμα στη μαχη της κρητης και μπορουσε να βρεις αποσπασματα απο εφημεριδες της εποχης στα ελληνικα!!
Αν καποιος εχει σκοπο να παει να μου γραψει.
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Καλά θα μας τρελάνεις τελείως? μας λές έτσι απλά ότι έκανες και ελεύθερη πτώση από τα 15.000 ποδια και περιμένεις και να σε ρωτήσουμε ... εγώ έχω χάσει τη μιλιά μου , πώς να ρωτήσω... γιατί δεν μας λυπάσαι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.225
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom