νεο μέλος

skai

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΡΟΔΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΓΙΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ
καλησπέρα σε όλους...
είμαι 30 χρονών και πάντα τα ταξίδια είχαν σημαντική θέση στη ζωή μου (όπως και σε όλους εσας φαντάζομαι).Οι κάτοικοι της Αθήνας θα με καταλαβαίνουν πως η φυγή τα σαβ/κα είναι must πια...Παρακολουθώ καιρό το site και πάντα ενημερωνόμουν όταν επροκειτο να ταξιδέψω.Χάρηκα πολύ που πλέον θα συμμετέχω και εγώ ενεργά..:D
καλά ταξίδια σε όλους....και καλές διακοπές!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
καλησπέρα σε όλους...
είμαι 30 χρονών και πάντα τα ταξίδια είχαν σημαντική θέση στη ζωή μου (όπως και σε όλους εσας φαντάζομαι).Οι κάτοικοι της Αθήνας θα με καταλαβαίνουν πως η φυγή τα σαβ/κα είναι must πια...Παρακολουθώ καιρό το site και πάντα ενημερωνόμουν όταν επροκειτο να ταξιδέψω.Χάρηκα πολύ που πλέον θα συμμετέχω και εγώ ενεργά..:D
καλά ταξίδια σε όλους....και καλές διακοπές!!!
:welcome:
Kαλως ηρθες στη παρεα μας, και καλη παραμονη στο φορουμ
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
καλησπέρα σε όλους...
είμαι 30 χρονών και πάντα τα ταξίδια είχαν σημαντική θέση στη ζωή μου (όπως και σε όλους εσας φαντάζομαι).Οι κάτοικοι της Αθήνας θα με καταλαβαίνουν πως η φυγή τα σαβ/κα είναι must πια...Παρακολουθώ καιρό το site και πάντα ενημερωνόμουν όταν επροκειτο να ταξιδέψω.Χάρηκα πολύ που πλέον θα συμμετέχω και εγώ ενεργά..:D
καλά ταξίδια σε όλους....και καλές διακοπές!!!
βρε καλα τα λες αλλα και εμεις αθηνα ειμαστε δεν ειμαστε καστελλοριζο , τωρα μαστ ειναι να πηγαινεις ναυπλιο , χαλκιδα , παρνασσο και αραχωβα ???
μαστ ειναι να κανει κατι που γεμιζεις την ψυχη σου και αυτο μονο εσυ μπορεις να το κρινεις , παντως μαστ δεν ειναι να αναλονεις τον χρονο σου σε μια επαναλαμβανομενη εικονα τυπου τριγυρω με ενα αυτοκινητο .
Οπως και να εχει καλως ηρθες και καλα ταξιδια !:)
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες στο travelstories και εύχομαι να συμμετέχεις όντως ενεργά στο forum.
Καλά ταξίδια είτε σε μακρινούς είτε σε κοντινούς προορισμούς.

 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
βρε καλα τα λες αλλα και εμεις αθηνα ειμαστε δεν ειμαστε καστελλοριζο , τωρα μαστ ειναι να πηγαινεις ναυπλιο , χαλκιδα , παρνασσο και αραχωβα ???
μαστ ειναι να κανει κατι που γεμιζεις την ψυχη σου και αυτο μονο εσυ μπορεις να το κρινεις , παντως μαστ δεν ειναι να αναλονεις τον χρονο σου σε μια επαναλαμβανομενη εικονα τυπου τριγυρω με ενα αυτοκινητο .
Οπως και να εχει καλως ηρθες και καλα ταξιδια !:)
Θα διαφωνήσω μαζί σου. Πάντα υπάρχει η δυνατότητα ν' ανακαλύψεις κάτι καινούργιο σε μια επαναλαμβανόμενη διαδρομή αρκεί να είσαι έτοιμος να βλέπεις τις αλλαγές που συντελλούνται γύρω σου.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Φανταζομαι εννοει ο ανθρωπος οτι τρωμε τετοια πολυκατοικια -μπετον-κινηση και καυσαεριο που θελουμε να την κοπαναμε εστω και οπουδηποτε κοντα τα σκ.
Εγω skai μου σου ευχομαι να φευγεις και κοντα και μακρυα πολυ ΣΥΧΝΑ ..ΣΥΧΝΑ ..ΣΥΧΝΑ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.449
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom