νεο μελος

frank

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
νησοι γιαπ μικρονησια
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι-πεκινο με τραινο
:) γεια σας φιλοι-ταξιδευτες ψαχνοντας πληροφοριες για το επομενο ταξιδι μου βρηκα το φορουμ,πολυ καλη προσπαθεια να μοιραζομαστε τις εμπειριες και να ανταλλασουμε πληροφοριες.μπραβο!!!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλως ορισες! Δηλαδη το επομενο σου ταξιδι για το οποιο ψαχνεις πληροφοριες ειναι τα νησια γιαπ στη Μικρονησια; Και μας το ανακοινωνεις ετσι απλα; Για προσεξε σε παρακαλω γιατι θα εχουμε απωλειες εδω μεσα και κριμα ειναι! (παιδια, αυτες τις ημερες λιγη προσοχη στη Go2beach).
ΥΓ. Επι τη ευκαιρια δε μας λες και εμας στους υπολοιπους τι ειναι αυτα τα νησια να μαθαινουμε;
 

frank

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
νησοι γιαπ μικρονησια
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι-πεκινο με τραινο
γεια σου ερση δυστυχως τα λογια περισσευουν (μεχρι την ολοκληρωση του ταξιδιου) αλλα τα λινκ ξετρελαινουν Yap Visitors Bureau
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Οντως παιδια μια προσοχη αυτες τις ημερες στις ευαισθητες καρδιες του site.
Frank για ποτε περιπου το οριοθετεις χρονικα;
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ομολογω frank οτι σε βρισκω πολυ ψαγμενο.Οταν πας στειλε πμ.
Καλως ηρθες :welcome2:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Frank να μας αναστατωσεις βραδιατικα :lol: (τα χαπια μου!).
Οπως βλεπεις η Μικρονησια ειναι το ταξιδι ονειρο που εχω και η μεγαλυτερη αδυναμια μου απο ολα τα γκρουπ ειναι το Yap και το Pohnpei.
Ποτε θα πας? Για ποσες μερες? Μονο στο Yap θα μεινεις? Εισαι ετοιμος για αυτο που θα ζησεις? Σκοπευεις να επιστρεψεις μετα στην Ελλαδα :haha:?

Μας βρηκες λες ψαχνοντας πληροφοριες για το Yap αλλα δεν εχει παει κανενας απο το φορουμ απ'οσο ξερω.
Κατι ψιλα εχω γραψει εγω εδω..http://www.travelstories.gr/%F9%EA%E5%E1%ED%DF%E1/545-federated-states-micronesia.html αλλα δε νομιζω οτι βοηθανε καθολου.
Ελπιζω οταν επιστρεψεις να μας πεις εσυ λεπτομερειες απο το πανεμορφο αυτο μερος του κοσμου :)
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Καταρχάς frank καλωσήρθες! Αδημονούμε για το ταξίδι σου δεδομένου ότι θα μάθουμε πολλά για έναν σχετικά άγνωστο, στους περισσοτέρους, προορισμό!

Κατά δεύτερον, go2dbeach, πες το μου κι αυτό! Ετοιμάζεσαι για Jamaica???? Εδώ λιποθυμώ εγώ!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κατά δεύτερον, go2dbeach, πες το μου κι αυτό! Ετοιμάζεσαι για Jamaica???? Εδώ λιποθυμώ εγώ!
Προς το παρον ονειρευομαι και ελπιζω να μου πανε οπως φανταζομαι τα πραγματα. Ειμαι ετοιμη ανα πασα στιγμη για οπουδηποτε :xalara:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Προς το παρον ονειρευομαι και ελπιζω να μου πανε οπως φανταζομαι τα πραγματα. Ειμαι ετοιμη ανα πασα στιγμη για οπουδηποτε :xalara:
Ο Βουδας μου φανερωσε οτι ο ταξιδιωτικος δρομος θα ανοιξει για σενα μονο οταν
ολοκληρωσεις τις ταξιδιωτικες σου ιστοριες που εκκρεμουν απο περισυ.
Λαβε τα μετρα σου Gο2dbeach:D
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
welcome! καλο ταξιδι, καλο ψαξιμο και οταν με το καλο γυρισεις να μας πεις τις εντυπωσεις ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom