ντοκιμαντερ...

klia

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
hey everyone
δεν ξέρω αν ειμαι στη σωστή κατηγορία αλλα τεσπα..
ψάχνω μια σειρά από ταξιδιωτικά ντοκιμαντέρ τα παρουσίαζε ένας συμπαθητικός ξανθος(βρετανος ή ιρλανδος) στην αρχη και αργοτερα μπηκε και μια κοπελια στην εκπομπη
τα εδειχνε για πολυ καιρο τα κρατικα καναλια και πριν καιρο τη πηρε το ματι μου στο σκαι
ειχαν πολυ πλακα γιατι πηγαινε σε μικρα ξενοδοχια και ενημερωνε για τα παντα απο τι εισητηρια να παρεις μεχρι και συνηθιες ντοπιων
αλλα δεν θημαμαι ουτε το ονομα του ουτε της εκπομπης του...please λιγη βοηθεια :(
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
o φιλοσ kλιan λεει τον ian απο τα ντοκυμαντερ που επαιζε η νετ και το νοβα.

οντως πολλη καλη παραγωγη και χρησιμη.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.800
Likes
18.701
hey everyone
δεν ξέρω αν ειμαι στη σωστή κατηγορία αλλα τεσπα..
ψάχνω μια σειρά από ταξιδιωτικά ντοκιμαντέρ τα παρουσίαζε ένας συμπαθητικός ξανθος(βρετανος ή ιρλανδος) στην αρχη και αργοτερα μπηκε και μια κοπελια στην εκπομπη
τα εδειχνε για πολυ καιρο τα κρατικα καναλια και πριν καιρο τη πηρε το ματι μου στο σκαι
ειχαν πολυ πλακα γιατι πηγαινε σε μικρα ξενοδοχια και ενημερωνε για τα παντα απο τι εισητηρια να παρεις μεχρι και συνηθιες ντοπιων
αλλα δεν θημαμαι ουτε το ονομα του ουτε της εκπομπης του...please λιγη βοηθεια :(
http://lonelyplanet.blogdetik.com/2008/03/10/discovery-channel-lonely-planet-series-100-ep/
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.253
Μέλη
38.916
Νεότερο μέλος
NioviG

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom