οδικως απο αθηνα προς πατρα , και απο ανκωνα τουρ προς μοντε καρλο και μετα απο εκει για μιλανο.....

john vel

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
καλησπερα μπορει να με βοηθησει καποιος....?????θελω να ταξιδεψω απο αθηνα με δικο μου αυτοκινητο (ακριβο αυτοκινητο!) απο πατρα προς ανκωνα και απο εκει τουρ προς μοντε καρλο και λεω να παω για λιγες μερες μιλανο.....ειναι επικινδυνο με ακριβο αυτοκινητο να κανεις ενα τετοιο τουρ....????? σας ευχαριστω εκ των προτερων!:)
 

john vel

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
coco δεν εννοω απο αθηνα προς πατρα αλλα απο ανκωνα προς μοντε καρλο και απο εκει για μιλανο....ευχαριστω...που μπηκες στην διαδικασια να μου απαντησεις...αλλα δεν με βοηθησε και πολυ αυτο...
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Συγγνώμη αλλά δεν σε προβληματίζει το Αθήνα - Πάτρα και σε προβληματίζει το μετά? Δεν πιστεύω ότι υπάρχει χειρότερος δρόμος από αυτόν...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Όταν λες δηλαδή ακριβό πόσο ακριβό? Αν είναι πάνω από 100.000? να το αφήνεις πάντα σε γκαράζ, αν είναι κάτω από 100.000? δεν είναι και πολύ ακριβό συνεπώς άστο όπου θέλεις, δεν τρέχει κάστανο...
 

john vel

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
coco δεν λεω απο αποψη δρομου αλλα απο θεμα επικινδυνοτητας ληστειας ή απο κατι αλλα που εχω ακουσει...
 

john vel

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
traveller ειναι κοντα στα 100,000 οσο αναφορα στο ξενοχειο εχω κλεισει με θεση παρκινκ...το θεμα μου ειναι οτι εχω ακουσει διαφορες ιστοριες ....οτι σε πλαγιαζουν και σε κανουν να σταματησεις ή στοχευμενα σκανε λαστιχα κ.τ.λισχυει κατι τετοιο....???ευχαριστω για την βοηθεια...
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Μην ανησυχεις δεν ισχυουν αυτα. Παντως ασφαλεια κλοπης εχεις κανει λογικα. Τωρα συνεχεια σε γκαραζ θα παρκαρεις ,υποχρεωτικα, δεν παρκαρεις οπου βρεις.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Aφού το αμάξι σου το αγόρασες 100, άρα τώρα κάνει το μέγιστο κανά 30άρι (αν βρεθεί κάποιος να δώσει χρήματα για αυτοκίνητο σήμερα) άρα πήγαινέ το χωρίς φόβο όπου θες.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.797
john vel την Διαδρομη απο Αγκωνα μεχρι Βαρκελωνη την εχω κανει πανω
απο 50 φορες με διαφορα αυτοκινητα.
Μια φορα προσπαθησαν να με ληστεψουν στην Γαλλια ενα βραδι κανοντας την
αναποδη διαδρομη και η μεθοδος που χρησιμοποιησαν ηταν να εχουν ενα φορητο
μπλε φαρο σαν της αστυνομιας για να μας σταματησουν.
Ειναι να μην σου τυχει και δεν παιζει τοσο σημασια το αυτοκινητο που εχεις
αλλα οι ξενες πινακιδες,τουλαχιστον ετσι μας ειπε η αστυνομια.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τον πηρατε απο τα μουτρα τον ανθρωπο...:haha::haha:
(Ενταξει πλακα κανουν τα παιδια )
Γιατι δεν εξεταζεις αν σε συμφερει να πας με αεροπλανο και μετα να νοικιασεις εκει ενα αμαξακι για το τουρ σου ,ωστε να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.142
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom