οικονομικά ταξίδια με γκρουπ

diamado

New Member
Μηνύματα
3
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Αφρική, Λατινική Αμ
Γεια σας....
Επειδή θέλω να πάω ταξίδι και δεν βρίσκω καν παρέα για να το πραγματοποιήσω, γνωρίζετε κάποια εταιρεία που να διοργανώνει σχετικά οικονομικές εκδρομές με γκρουπ. Από όσο έχω ψάξει όλα τα ταξίδια τα σχετικά που βρήκα είναι αρκετά ακριβά και δεν γίνεται να συμμετάσχω. Επίσης αν κλείσω μόνη μου τα αεροπορικά εισητήρια πώς μπορώ να βρω ελληνόφωνα γκρουπ εφόσον φτάσω στον προορισμό μου. Ειλικρινά κάθε απάντηση-πληροφορία θα ήταν χρήσιμη για μένα....
 
Μηνύματα
46
Likes
60
Επόμενο Ταξίδι
τωρα με ΔΝΤ... βρασε ρυζι
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
Δεν εχω απαντηση σ αυτο που ρωτας, σε παροτρυνω ομως να ταξιδεψεις μονη σου και να οργανωσεις το ταξιδι σου οπως εσυ θελεις! Με σύμμαχό σου το ιντερνετ, δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα κ κανεναν. Ουτε γκρινιες, ουτε "αντε βαρεθηκα", ουτε "παλι εκει θα παμε", ουτε "αχ κουραστηκα" κτλ. Ξεκινας οποτε θελεις, πας οπου θελεις, οπως θελεις, κανεις ο,τι θελεις
Εφοσον εχεις παρει την αποφαση να πας καπου, καντο!
 

akis-b

Member
Μηνύματα
59
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Οσον αφορα την ελλαδα μπορεις να γραφτεις σε καποια ταξιδιωτικη λεσχη που οργανωνει εκδρομες φυσικα αυτες οι εκδρομες ειναι κυριως φυσιολατρικου,πολιτιστικου χαρακτηρα.Τωρα να πας εξωτερικο και να βρεις εκει ελληνοφωνα γκρουπ αυτο δεν μπορω να καταλαβω πως θα μπορουσε να γινει.
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
μια ειναι η απαντηση! gap adventures! google it...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.315
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom