Γενικά οικονομικο 3ημερο-4ημερο??????

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
και παλι αγαπημενοι μου εχω αναγκη τη γνωση κ την εμπειρια σας!!!!!απο θεσνικη ενα οικονομικο τριημερο-τεραημερο εξωτερικο..τι θα με συμβουλευατε?κ θα ειναι δωρο στο αμορε οποτε...περιμενω τις απαντησεις-λυσεις!!!:p
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
αν μπορουσα να βρω φθηνα αεροπορικα γυρω στο 100 το ατομο πολυ ευχαριστως!!σε ποια αεροπορικη να κοιταξω?:p
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
αν μπορουσα να βρω φθηνα αεροπορικα γυρω στο 100 το ατομο πολυ ευχαριστως!!σε ποια αεροπορικη να κοιταξω?:p

Η malev πηγαίνει απευθείας Βουδαπέστη από Θεσσαλονίκη, αλλά η ελάχιστη τιμή της ξεκινάει από 129 το άτομο.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Η προσφορά αυτή που σου είπα πιο πάνω δεν ισχύει τελικά, αλλά για δες εδώ Mal?v έχει μια άλλη που συνδυάζει εισιτήρια+συγκεκριμένο ξενοδοχείο για 2 βραδιές με 140 ευρώ.
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
το ειδα τελεια προσφορα,αλλα ξεκιναει απο αθηνα:(παρολα αυτα εστειλα ενα μειλ!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Για ποια περίοδο κοιτάς; Ναι, 3 μέρες είναι λίγες για Βερολίνο, αλλά εγώ θα πήγαινα έστω κι έτσι. Η Aegean ή η Lufthansa δεν έχουν καμιά προσφορά από SKG για Φρανκφούρτη; Γιατί έτσι θα μπορούσατε να πάτε Χαϊδελβέργη, είναι 1 ώρα από τη Φρανκφούρτη και ό,τι πρέπει για λίγες μέρες ρομαντική απόδραση. Ενδεχομένως και Μόναχο θα μπορούσατε να πάτε, ή από Μόναχο Ρέγκενσμπουργκ.
Αυτά. Μίλησε η Γερμανόφιλη μέσα μου...
 
Μηνύματα
776
Likes
617
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Η προσφορά αυτή που σου είπα πιο πάνω δεν ισχύει τελικά, αλλά για δες εδώ Mal?v έχει μια άλλη που συνδυάζει εισιτήρια+συγκεκριμένο ξενοδοχείο για 2 βραδιές με 140 ευρώ.
Πολύ ενδιαφέρον! Ζήτησα ήδη ημερομηνίες!
Ευχαριστώ.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Aφού θέλεις ένα οικονομικό τριήμερο γιατί αποκλείεις το Βερολίνο? εντάξει είναι λίγες οι μέρες αλλά ποιός τα βλέπει όλα στο πρώτο ταξίδι? φτηνό ξενοδοχείο, φαγητό, ποτό, καφέ κ.ά δεν είναι εύκολο να τα βρεις αλλού! και αν βαριέσαι τα πολλά Μουσεία ή δεν προλαβαίνεις δες τουλάχιστον το Neues που άνοιξε ξανά μετά από 65 χρόνια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.163
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom