Γενικά οικονομικο 3ημερο-4ημερο??????

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Για φτηνά στούντιο και διαμερίσματα για τουλάχιστον τριήμερη διαμονή δες Mowitania, το σάιτ τους είναι σχετικά δύσχρηστο αλλά έμπιστο (μη ξεχάσεις να προσθέσεις έξοδα προμήθειας και καθαρισμού και θα σου κρατήσει και προκαταβολή). Για ξενοδοχεία ξεκίνα με τα Agon για value for money.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Mε την easy για μιλανο και απο εκει ειτε βερονα (κατι παραπανω απο 1 ωρα), ειτε βενετια (2.30 ωρες) με τρενο! Η αλλιως λιμνη κομο με λεωφορειο
Πιο ρομαντικα απο ιταλια πουθενα!
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ερμίνα έδωσες την καλύτερη πρόταση νομίζω!καλό και το Βερολίνο αλλά αφού τώρα με την easy έχουμε και φτηνό Μιλάνο το συνιστώ κι εγώ με τα ταμπούνια!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Για Βερολίνο μια χαρά θα περάσεις 3 ημέρες..Και η πρόταση για Μιλάνο είναι καλή, αν και σε τρεις μέρες δεν προλαβαίνεις (με άνεση εννοώ) να ευχαριστηθείς Βενετία/Κόμο. Και Μιλάνο μόνο να μείνετε πολύ καλά θα περάσετε - δεν είναι ρομαντική πόλη αλλά αν είστε ερωτευμένοι παντού ρομαντικά θα σας φαίνεται ;)
Δες και Βασιλεία που πετάει η easy από Θεσ/νίκη απευθείας με 35 ευρώ πήγαινε έλα. Το σκέφτομαι κι εγώ και τα μέλη του φόρουμ την προτείνουν ως ενδιαφέρουσα πόλη.
Μη ξεχάσεις να βάλεις AUGURI2010 στο promo code για να σου κόψει 10 ευρώ το άτομο από την τελική τιμή.

Επίσης- Κωνσταντινούπολη;;; Υπέροχη πόλη και από Θεσ/νίκη περνάει το τούρκικο εξπρες τρένο που σε ταξιδεύει όλη νύχτα σε ωραία κουπέ και το πρωί φτάνεις φρέσκος στην Πόλη. Θα σου βγει φτηνά, είναι πολύ ατμοσφαιρική και νομίζω θα σ'αρέσει.
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
θα ψαξω αρκετα,αλλα οποιος εχει κατι συγκεκριμενο ευπροσδεκτο!!!Οσο για τη Ιταλια οντως πιο ρομαντικα πουθενα αλλου...και μιλανο κ φλωρεντια επισκεφθηκαμε!!!σας ευχαριστω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.378
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom