οργανωση ταξιδιου απο το μηδεν!

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
Βρε τι θα κανουν οι ανθρωποι 5-6 μερες χριστουγεννιατικα στη Σοφια; Θες να αρχισουν τα ναρκωτικα;

Απ' ολα οσα διαβασα ψηφιζω την Πολη ως την ιδανικοτερη για την περιπτωση. Αρκει να μην πιασει ο χιονας...

ΥΓ Το Λονδινο δεν παιζει ε;
αχαχαχαχα!!!!!!!
στην Πολη εχω παει, το λονδινο φυσικα και παιζει αλλα το θεμα ειναι οτι την περιοδο που θελω να παω ειναι λιγο ακριβα:roll:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
ΚΙΚΑ δίνω +1 για Πόλη και επίσης θα κοιτούσα πολύ σοβαρά την Μαδρίτη. Αν πετύχεις ήπιο χειμώνα θα είσαι μια χαρά, μέσα στις βόλτες. Άσε που συγκριτικά με άλλες πόλεις είναι και πιο οικονομικά. Στη διαμονή, στο φαγητό σε αρκετά πράγματα.
Εγώ θα κοιτούσα ανάμεσα σε Πόλη και Μαδρίτη τα αεροπορικά και θα αποφάσιζα μετά.
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
ΚΙΚΑ δίνω +1 για Πόλη και επίσης θα κοιτούσα πολύ σοβαρά την Μαδρίτη. Αν πετύχεις ήπιο χειμώνα θα είσαι μια χαρά, μέσα στις βόλτες. Άσε που συγκριτικά με άλλες πόλεις είναι και πιο οικονομικά. Στη διαμονή, στο φαγητό σε αρκετά πράγματα.
Εγώ θα κοιτούσα ανάμεσα σε Πόλη και Μαδρίτη τα αεροπορικά και θα αποφάσιζα μετά.
xmmm,μαδριτη...ποια εταιρια πρεπει να κοιταξω?στην πολη δεν θελω γιατι εχω παει. Αναμεσα σε μαδριτη και ρωμη?τι λες?
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Ρώμη φυσικά. Μα αυτό ήταν το δίλημμα!; Καλέ πες το από την αρχή...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Eλα Ρωμη... κι εγω εκει θα'μαι :) Σου κανω και τη babysitter αμα θες,χιχι. (αστιευομαι βεβαια :) ) Μια χαρα νομιζω ειναι η Ρωμη για τη περιπτωση σας.
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Kικα εγώ Μιλάνο θα πήγαινα με ένα μωρό και θα έκανα από εκεί τις εκδρομούλες μου αφού βρίσκεις και φθηνά εισιτήρια!
Τώρα για την Μαδρίτη τι να πω!πολύ ωραία σίγουρα λιγότερο κρύο αλλά το οικονομικό δεν το βλέπω στα εισιτήρια..δεν νομίζω oτι πετάει κάποια low cost από Θεσσαλονίκη Μαδρίτη!
 

kostasbmw

Member
Μηνύματα
95
Likes
22
τα μωρα γενικα δεν εχω δει να εχουν προβλημα στα κρυα γιατι βλεπω ζευγαρια με μωρα σε καροτσακια στα χιονοδρομικα
οι μεγαλοι εχουν προβλημα συνηθως
το βερολινο ακουγεται πολυ καλο και το εχω ζησει γιορτινο και ειναι πανεμορφο
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
xmmm,μαδριτη...ποια εταιρια πρεπει να κοιταξω?στην πολη δεν θελω γιατι εχω παει. Αναμεσα σε μαδριτη και ρωμη?τι λες?
Μαδριτη και φθηνο εισιτηριο απο Θεσσαλονικη δεν νομιζω να παιζει οποτε περισσευει η Ρωμη και αναγκαστηκα θα πατε εκει... Τι να κανετε, τα μωρα θελουν θυσιες... Καλο ταξιδι!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
σας δεσμευει το κοστος των αεροπορικων και το μωρο..οποτε δεν εχετε επιλογες..

νομιζω η ρωμη ειναι μονοδρομος.με διαφορα η καλυτερη προταση γιαυτα τα δεδομενα.μη το ψαχνεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.336
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom