ορειβάτης κανείς???

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
:D είμαι χρυσόστομη κανονίστηκε θα πας! Κανόνισε φωτογραφίες απο μνημεία κ φατσούλες χιλιοταλαιπωρημένων ανθρώπων που δεν ξέρουν τι θα πει πολυκατοικία κ είναι τυχεροί ;)
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Βρε καλή μου χρυσόστομη εεε Νένα ήθελα να πω, μήπως να το ξανασκεφτόσουν για τα παπούτσια; Μήπως ο προϋπολογισμός του ταξιδιού σου χωράει μια μικρή αναπροσαρμογή; Σε ορειβατικά μαγαζιά μπορείς να βρεις εύκαμπτα μποτάκια, αδιάβροχα και άνετα. Δεν γλιστράνε, δεν χτυπάνε. Θα κάνουν το ταξίδι σου πιο άνετο και ασφαλές. Η τιμή τους δεν είναι απαγορευτική. Επιμένω γιατί θεωρώ τα δικά μου ιδιαίτερα πολύτιμα σε παρόμοια ταξίδια και πολύ πιο σίγουρα από τα αθλητικά.
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
458
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
εντάξει δεν θα ανέβει και στο Γκαλντεπίγκεν!!! καμια βολτα σε κανα λοφο και στην πολη θα κυκλοφορει, αμα δεν εχει και μποτακια δεν πειράζει, και αμα δεν θελει να ξοδεψει και λεφτά..
εξάλου δεν κανουν τα ρασα τον παπά
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Κανείς δεν ενδιαφέρεται να κάνει τον παπά, αλλιώς θα φόραγε αυτά που ήδη είχε και ας ήταν άβολα. Τα "ράσα" αξίζουν μόνο όταν μπορούν να διευκολύνουν το ταξίδι.
Για τα υπόλοιπα συμφωνώ. Μια παρότρυνση είπα να ρίξω.
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
458
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
ναι βρε συμφωνω αλλα επειδη ειπε οτι δεν θελει να ξοδεψει λεφτα και η ορειβασια δεν της παει οποτε ας βολευτει με οτι εχει
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Βρε καλή μου χρυσόστομη εεε Νένα ήθελα να πω, μήπως να το ξανασκεφτόσουν για τα παπούτσια; Μήπως ο προϋπολογισμός του ταξιδιού σου χωράει μια μικρή αναπροσαρμογή; Σε ορειβατικά μαγαζιά μπορείς να βρεις εύκαμπτα μποτάκια, αδιάβροχα και άνετα. Δεν γλιστράνε, δεν χτυπάνε. Θα κάνουν το ταξίδι σου πιο άνετο και ασφαλές. Η τιμή τους δεν είναι απαγορευτική. Επιμένω γιατί θεωρώ τα δικά μου ιδιαίτερα πολύτιμα σε παρόμοια ταξίδια και πολύ πιο σίγουρα από τα αθλητικά.
Τι έχεις να προτείνεις?on line δεν προλαβαίνω να αγοράσω τίποτα μόνο απο κατάστημα...Για να μιλήσω πάλι με ορειβατική ορολογία θέλω να είναι..............ροζ :D
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
απο βαλίτσα φαντάζομαι ξέρετε...:D Τι απαγορεύεται να πάρω μαζί μου?Έχετε τη λίστα?Θέλω γλυκοειδή να πάρω μαζί μου ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.899
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom