παλαιος παντελεημονας

tzitziki

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
αυστραλια
γεια σας,θαθελα τη βοηθεια σας,θελουμε να φυγουμε μετα τις γιορτε ς για παλαιο παμτελεημονα,και προβληματιζομαστε αν πρεπει να μεινουμε στο συγκεκριμενο χωριο ή ναχουμε βαση καπου αλλου,πχ λιτοχωρο ή ελατοχωρι,και να γυρισουμε τα χωρια..ξερετε καποιο καλο ξενωνα/ξενοδοχειο??
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ κατάγομαι από την Κατερίνη και δεν έχω άμεση γνώση για τον Π. Παντελεήμονα, αλλά νομίζω ότι δύσκολα θα βρείτε κάτι εκεί και από την άλλη δεν θα έχετε και πολλά να κάνετε εκεί. Εξαρτάται πάντα από το τι θα ήθελες να κάνεις εκεί και πόσες μέρες θα μείνετε.

Σίγουρα θα παρουσίαζε μεγαλύτερο ενδιαφέρον αν μένατε στο Λιτόχωρο ή στο Ελατοχώρι (ειδικά σε περίπτωση που είστε και φαν των χιονοδρομικών κέντρων).

Δώσε κάποιες παραπάνω πληροφορίες μήπως μπορέσω να μάθω κάτι πιο συγκεκριμένο να σου πω.
 
Μηνύματα
51
Likes
45
Στους Παλαιούς Παντελεήμονες είναι καταπληκτικά για να μείνεις, πολύ γραφικό χωριό με καταπληκτική θέα! Το κακό είνια ότι θα βαρεθείς να ανεβοκατεβαίνεις από το βουνό κάθε φορά που θέλεις να πάς οπουδήποτε αλλού. Το Λιτόχωρο είναι πολύ μεγαλύτερο, έχει κόσμο, μαγαζιά και είναι 5 μόνο λεπτά από την παραλία.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.063
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom