ΗΠΑ παραστάσεις / μιουζικαλ Μπροντγουεη?

discolata

Member
Μηνύματα
305
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
raja ampat
αγαπητοι συνταξιδιώτες..
για πρωτη φορα φετος θα παω στο Μεγαλο Μήλο...
πολλοι απο εσας εχετε ηδη παει οποτε θα ήθελα τα φωτα σας για ποια παράσταση να μην χασω στο Broadway..
σκεφτομουν να παω ή Lion King ή West Side Story..
εχετε να προτεινετε καποια αλλη ?
 

Kingston

Member
Μηνύματα
64
Likes
15
Πρωτη φορα θα παω και γω,εμαθα οτι παιζει μια ωραια και προχωρημενη παρασταση στο Daryl Roth Theatre αν σε ενδιαφερει,Λεγεται Fuerza Bruta,εγω εκλεισα για 18/3,αν πας πιο μετα θα σου πω εντυπωσεις.
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
Καλησπέρα και από μένα, εγώ έχω κλείσει 2 παραστάσεις για τον Μαίο. Η γυναίκα μου λατρεύει τα musical και συμβουλεύτηκα έναν φίλο μου που έχει δει αρκετά. Γι' αρχή απίστευτο είναι το φάντασμα της όπερας και το lion king όπως και έκλεισα. Να σου πω την αλήθεια ήθελα να κλείσω αντί lion king ένα με την scarlett johansson αλλά μου είπε ότι θα μου αρέσει πιο πολύ το lion king. Βέβαια γούστα είναι αυτά, απλά προτίμησα να δω κάτι φαντασμαγορικό (και φυσικά εμπιστεύτηκα τον φίλο μου!!!!)
 

ioanna_fr

Member
Μηνύματα
39
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιετνάμ
Μεταξύ του Phantom και του Lion King ποιο τηα προτείνατε? Έχω δει βέβαια το φάντασμα αλλά στο Λονδίνο, και δεν ξέρω κατά πόσον έχει σχέση. Και επειδή δεν με βλέπω να βγαίνω για να πάω και στα δύο πρέπει να διαλέξω.. Ήλπιζα να παίζει την αδυναμία μου _Grease_ αλλά μπα.. Οι κρατήσεις μπορούν να γίνουν κανονικά με χρεωστικές κάρτες? Ευχαριστώ!
 

Kingston

Member
Μηνύματα
64
Likes
15
{{Οι κρατήσεις μπορούν να γίνουν κανονικά με χρεωστικές κάρτες? Ευχαριστώ![/quote]}}
Εγω εκανα κρατηση με προπληρωμενη και ολα ενταξει,απλα πρεπει να ειμαι μιση ωρα πριν τη παρασταση για να μην ακυρωθει η κρατηση.
 

discolata

Member
Μηνύματα
305
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
raja ampat
Πρωτη φορα θα παω και γω,εμαθα οτι παιζει μια ωραια και προχωρημενη παρασταση στο Daryl Roth Theatre αν σε ενδιαφερει,Λεγεται Fuerza Bruta,εγω εκλεισα για 18/3,αν πας πιο μετα θα σου πω εντυπωσεις.
θα ειμαι νεα υορκη μια βδομάδα μετά..
μαλλον προσανατολιζομαι για το west side story ή το lion king .. ( και το trailer του billy elliott παντως ειναι εξαιρετικο)
οπως φαινεται σουπερ και η παρασταση fela !
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
{{Εγω εκανα κρατηση με προπληρωμενη και ολα ενταξει,απλα πρεπει να ειμαι μιση ωρα πριν τη παρασταση για να μην ακυρωθει η κρατηση.[/QUOTE]}}




Την προηγούμενη ημέρα ή την ίδια ημέρα αλλά το πρωί δεν μπορεί κάποιος να παραλάβει τα εισιτήριά του από το εκάστοτε box office (ταμείο θεάτρου)?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Την προηγούμενη ημέρα ή την ίδια ημέρα αλλά το πρωί δεν μπορεί κάποιος να παραλάβει τα εισιτήριά του από το εκάστοτε box office (ταμείο θεάτρου)?
Εξαρτάται από το θέατρο (λάβε υπόψη και τα opening hours του box office).
Αλλά γιατί να το κάνεις αυτό? Παρέλαβε τα εκείνη την ώρα από το ταμείο όπως κάνουν όλοι. Τα 30 λεπτά στα λένε συνήθως για λόγους ουράς στο γκισέ. Στην πράξη η κράτηση δεν ακυρώνεται ακόμη και 10 λεπτά πιο πριν να πας να τα πάρεις. Αλλά μην πας τελευταία στιγμή: Σε ένα τέτοιο θέατρο, θες να πας και λίγο νωρίτερα, να χαζέψεις, να αφήσεις παλτά στο βεστιάριο κλπ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.222
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom