παρουσιαση!!!

rallyers

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
νεπαλ
:clap:
καλησπέρα και πάλι σ όλους ....
είμαι 38 ετών κατοικώ στον Πειραιά είμαι παντρεμένος και έχω δυο μικρά παιδιά 7 και 5 ετών.....με την γυναίκα μου αφού γυρίσαμε σχεδόν όλη την Ελλάδα και εφόσον τρελαινόμαστε για ταξίδια είπαμε να βγούμε παρά έξω....έτσι ξεκινήσαμε το 2002 με ένα ονειρεμένο ταξίδι στην μαγευτική Ισπανία......όντας τρελαμένοι εφοδιαστήκαμε με χάρτες μπλοκάκια φωτογραφικές μηχανές κάμερες και διάφορα αλλά και αρχίσαμε την περιπλάνηση μας.....ήταν υπέροχα ....με το που γυρίσαμε θυμάμαι κάναμε σχεδία για το επόμενο.....που ήταν το 2004 στην Πράγα....τι να πω για την Πράγα απλά μαγευτική....ύστερα ακλούθησε Παρίσι .... και Κωνσταντινούπολη....τώρα έχουμε στο πρόγραμμα Αυστρία για τις 12-10 και είμαι στο ψάξιμο ανάμεσα σε χάρτες, σημειώσεις
κλπ...ελπίζω να φάνω χρήσιμος στην κοινότητα .....ευχαριστώ όλους καλά ταξίδια......:LOL:
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.822
Likes
15.887
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αγαπητέ rallyers καλά ταξίδια και από εμένα,να χαίρεσαι την οικογένεια σου και σου εύχομαι να μπορείς να κάνεις ταξίδια μαζύ με τα παιδιά σου,είνα ότι πιο ωραίο,κάτι που έκανα και εγώ όποτε μπορούσα όταν ήταν μικρά.(τώρα είναι 31 και 28).
 

rallyers

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
νεπαλ
Ευχαριστώ πολύ να είστε καλά και να χαίρεστε και εσείς τα δικά σας.....όσο αναφορά τα παιδιά επειδή ταξιδεύω και Ελλάδα πολύ, πάντα τα έχω μαζί μου......περιμένω να μεγαλώσουν λίγο να τα πάω το παρθενικό τους στο Παρίσι στην disneyland......σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να φτάσουν 30 και να μην έχουν βγει εκτός Ελλάδος.....όπως εγώ δηλαδή.....καλά ταξίδια να έχουμε......
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
2.497
Likes
3.210
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες!να χαίρεσαι την οικογένεια σου και ελπίζω με το ίδο πάθος να συνεχίζετε τα ταξίδια σας και οικογενειακά!
 

rallyers

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
νεπαλ
Ευχαριστώ πάρα πολύ να είστε καλά!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.662
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom