περι κινήτρων.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Διαγράφηκαν ΑΡΚΕΤΑ άσχετα και προσβλητικά μηνύματα.

ΑΑΑ...
renata said:
Παράκληση στον καλό sporo μην μας σβήσει τα μηνύματα μας που με τόσο χιούμορ γράφτηκαν,
και εγώ θα σου παρω δωράκι απο τας ινδίας!!:hug:
Αναμένω.
Επειδή όμως θέλω κάτι βαρύ, λέω να έρθω κι εγώ.:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
αγαπητε πηγα με τουριστικο και εμενα σε 5 αστερων χοτελ.. δεν ειναι ακριβως οι ιδιες διακοπες...
- Αυτό το "τουριστικό" ήταν γρούπ γιατρών και ψυχολόγων που σε κάνανε να νοιώθεις πιο ασφαλής σε μια τριτοκοσμική χώρα?

- Γιατί διάλεξες να πας σ' αυτήν και στις άλλες - απ'ότι φαίνεται στο χάρτη - τριτοκοσμικές χώρες, με τους χίλιους κινδύνους αντί, ας πούμε, στην Ελβετία ή στην Αυστρία ή στον Καναδά? Δεν υπήρχε γρούπ γιατρών που να πηγαίνει εκειπέρα?

- Έχεις την εντύπωση ότι στο 5-άστερο ξενοδοχείο εκλείπουν οι κίνδυνοι διατροφικής διαταραχής?

- Εν τέλει, ποιό είναι το κριτήριο της επιλογής? Τα φτηνά (που δεν είναι και τόσο φτηνά όταν πας με γρούπ) 5-άστερα ξενοδοχεία?

- Ζητάω πολλά ο καψερός?
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
merci, ωραία στο υγειονομικό κατάλαβα ....
ρωτάμε λοιπόν τις αρμόδιες υπηρεσίες....για τον ψυχολογο δεν κατάλαβα ....αν είναι αυτο που υποψιάζομαι το ίδιο λέμε,ουτε διαγνώσεις ουτε συνταγογραφήσεις γίνονται αυθαίρετα από τον καθένα και μάλιστα σε φόρουμ
η ψυχολογια ειναι η ειδικοτητα μου και οι ξερολες τυπου ρενατα να σταματησουν...
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Eπαναλαμβάνεσαι και επαναλαμβάνεις και τις "έγκυρες" διαγνώσεις σου με θαυμαστή επιμονή.
Θα ΄χεις τους λόγους σου...

ναι εχω κατι που λεγεται επιστημη βαγκατο....και ειδικοτητα..
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
- Αυτό το "τουριστικό" ήταν γρούπ γιατρών και ψυχολόγων που σε κάνανε να νοιώθεις πιο ασφαλής σε μια τριτοκοσμική χώρα?

- Γιατί διάλεξες να πας σ' αυτήν και στις άλλες - απ'ότι φαίνεται στο χάρτη - τριτοκοσμικές χώρες, με τους χίλιους κινδύνους αντί, ας πούμε, στην Ελβετία ή στην Αυστρία ή στον Καναδά? Δεν υπήρχε γρούπ γιατρών που να πηγαίνει εκειπέρα?

- Έχεις την εντύπωση ότι στο 5-άστερο ξενοδοχείο εκλείπουν οι κίνδυνοι διατροφικής διαταραχής?

- Εν τέλει, ποιό είναι το κριτήριο της επιλογής? Τα φτηνά (που δεν είναι και τόσο φτηνά όταν πας με γρούπ) 5-άστερα ξενοδοχεία?

- Ζητάω πολλά ο καψερός?

αμαν,βρε Λάζαρε,μ'αυτές τις ερωτήσεις σου,μας έκαψες!!!!!:D:D
ούτε το πρωί δεν ησυχάζουμε!!!!έτσι έκανες και στο σχολείο???:bleh:
γιατί το ένα και γιατί το άλλο????
τι να σου κάνουν και αυτοί οι δάσκαλοι πιά??:haha::haha::haha::haha:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
- Αυτό το "τουριστικό" ήταν γρούπ γιατρών και ψυχολόγων που σε κάνανε να νοιώθεις πιο ασφαλής σε μια τριτοκοσμική χώρα?

- Γιατί διάλεξες να πας σ' αυτήν και στις άλλες - απ'ότι φαίνεται στο χάρτη - τριτοκοσμικές χώρες, με τους χίλιους κινδύνους αντί, ας πούμε, στην Ελβετία ή στην Αυστρία ή στον Καναδά? Δεν υπήρχε γρούπ γιατρών που να πηγαίνει εκειπέρα?

- Έχεις την εντύπωση ότι στο 5-άστερο ξενοδοχείο εκλείπουν οι κίνδυνοι διατροφικής διαταραχής?

- Εν τέλει, ποιό είναι το κριτήριο της επιλογής? Τα φτηνά (που δεν είναι και τόσο φτηνά όταν πας με γρούπ) 5-άστερα ξενοδοχεία?

- Ζητάω πολλά ο καψερός?
τι λες τωρα το γκρουπ ηταν απλων ανθρωπων...και η μαλαισια τουλαχιστον εκει που πηγα δεν ειχε κανενα κινδυνο... φυσικα δεν εφαγα περα απο το χοτελ.. και τις κονσερβες μου..
ασε που η κουαλα λουμπουρ πιο πολιτισμενη και απο την αθηνα ηταν.... ενα μανχαταν...
στα αλλα που αναφερεις αυστρια και τα λοιπα φυσικα εχω παει.. αν ειδες καλα το χαρτη
τα κριτηρια ειναι απλα οταν μου πουν γνωστοι που πηγαν οτι ειναι ωραια.. και δεν θελει εμβολια στα οργανωμενα γκρουπ και εχω την οικονομικη δυνατοτητα..
στο μονο που ειχε επικινδυνοτητα ηταν στην υεμενη που εμαθα για τις απαγωγες και τα καλασνικοφ 3 μερες πριν φυγω αφου ειχα πληρωσει τα παντα...
και τα ακουσε μετα το τουριστικο που δεν με ειχε ενημερωσει.. μια που μας την επεσαν φυλες... αλλα ειχαμε φυλαξη..
αλλα γιατι να το ζησω αυτο... απο αγνοια.. αλλα τουλαχιστον οι υπολοιποι ας το ξερουν...
και επιτελους καταλαβετε οτι τα σχολια για την ινδια ειναι σχετικα με αυτα που εζησε και ειδε ο χρηστος και οχι ο καθενας που παει ινδια και ειναι πιο προστατευμενος,,,και ουτε παει στο γαγγη διπλα ....ουτε με φυματικους μιλαει ουτε μεσα στα κοπρανα εκτιθεται...
καθε ταξιδι ειναι διαφορετικο ακομα και αν πας στην ιδια χωρα...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παιδιά, συγγνώμη αλλά, αν φτάσω στο σημείο πριν πάω σε κάποιο ταξίδι να πρέπει να περάσω μέσα από 200 σελίδες Νίτσε (τι 200, και οι 10 αρκετές είναι...) και να πατήσω 100 Μπουτόν, τότε μάλλον ήρθε η ώρα να πάω σε καμμιά αποστολή στη Βαγδάτη ή στο Αφγανιστάν. Λιγότερο επικίνδυνα θα είναι τα πράγματα...

Apocalypse Now

Καλημέρα σας!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Παιδιά, συγγνώμη αλλά, αν φτάσω στο σημείο πριν πάω σε κάποιο ταξίδι να πρέπει να περάσω μέσα από 200 σελίδες Νίτσε (τι 200, και οι 10 αρκετές είναι...) και να πατήσω 100 Μπουτόν, τότε μάλλον ήρθε η ώρα να πάω σε καμμιά αποστολή στη Βαγδάτη ή στο Αφγανιστάν. Λιγότερο επικίνδυνα θα είναι τα πράγματα...

Apocalypse Now

Καλημέρα σας!
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
το καλό που σου θέλω!!!:haha::haha::haha:
και που είσαι:κάτω τα χέρια από τον Νίτσε:bleh::bleh:τα Μπουτόν πάτα τα,αρκεί να μην είναι κανένα κόκκινο:haha::haha::haha::haha:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Με συγχωρείς ANEL αλλά δεν μπορούσα ν' αντισταθώ:

και η μαλαισια τουλαχιστον εκει που πηγα δεν ειχε κανενα κινδυνο...

Ναι, αλλά το ήξερες απο πρίν? Εκεί το διαπίστωσες! Γιατί επέλεξες τη Μαλαισία? Γιατί την Ταϋλάνδη? Γιατί το Λάος? Ήξερες τι θα συναντήσεις? Εκεί δεν έχει φτώχια, μιζέρια και κακομοιριά? Ή, έμενες μόνο σε 5-στερα ξενοδοχεία? Και λες μετά ότι επισκέφτηκες αυτές τις χώρες?

φυσικα δεν εφαγα περα απο το χοτελ.. και τις κονσερβες μου..

Έτσι πες μου, να πάει η καρδιά μου στη θέση της...

ασε που η κουαλα λουμπουρ πιο πολιτισμενη και απο την αθηνα ηταν.... ενα μανχαταν...

Τ' ακούτε Traveller και Defkalion? Εσείς άλλα μου λέγατε! Ποιόν να πιστέψω τώρα?

τα κριτηρια ειναι απλα οταν μου πουν γνωστοι που πηγαν οτι ειναι ωραια..

Αυτούς πρέπει ν' ακούς. Όχι τους γνωστούς αγνώστους!

και δεν θελει εμβολια στα οργανωμενα γκρουπ και εχω την οικονομικη δυνατοτητα..

Ξέρω, ξέρω... Κάτι βινύλ ολόσωμες φόρμες και αντιασφυξιογόνες μάσκες που είδα να φορούν τα γρούπ ήταν μέσα στην τιμή του πακέτου ή έξτρα?

στο μονο που ειχε επικινδυνοτητα ηταν στην υεμενη που εμαθα για τις απαγωγες και τα καλασνικοφ 3 μερες πριν φυγω αφου ειχα πληρωσει τα παντα... και τα ακουσε μετα το τουριστικο που δεν με ειχε ενημερωσει.. μια που μας την επεσαν φυλες... αλλα ειχαμε φυλαξη.. αλλα γιατι να το ζησω αυτο... απο αγνοια.. αλλα τουλαχιστον οι υπολοιποι ας το ξερουν...

Μην ανησυχείς. Θα φροντίσει ο Ομπάμα να αποκαταστήσει την τάξη...

και επιτελους καταλαβετε οτι τα σχολια για την ινδια ειναι σχετικα με αυτα που εξησε και ειδε ο χρηστος και οχι ο καθενας που παει ινδια και ειναι πιο προστατευμενος,,,και ουτε παει στο γαγγη διπλα ουτε με φυματικους μιλαει ουτε μεσα στα κοπρανα εκτιθεται... καθε ταξιδι ειναι διαφορετικο ακομα και αν πας στην ιδια χωρα...

"εξησε" κλπ. I'm losing you, I'm losing you... Translate please!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Με συγχωρείς ANEL αλλά δεν μπορούσα ν' αντισταθώ:


συγχωρεμένος,τέκνον μου!!:innocent:
ρώτα για να μαθαίνεις(αφού επιμένεις!!):D:D
μετά σου έπεφτε βαρύς,ο καημένος ο Νίτσε??(που στόμα έχει και μιλιά δεν έχει!!):roll:
αρχίζω πάραυτα τις προσευχές και τις ψαλμωδίες!βοήθειά μας!!!:innocent:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Με συγχωρείς ANEL αλλά δεν μπορούσα ν' αντισταθώ:

και η μαλαισια τουλαχιστον εκει που πηγα δεν ειχε κανενα κινδυνο...

Ναι, αλλά το ήξερες απο πρίν? Εκεί το διαπίστωσες! Γιατί επέλεξες τη Μαλαισία? Γιατί την Ταϋλάνδη? Γιατί το Λάος? Ήξερες τι θα συναντήσεις? Εκεί δεν έχει φτώχια, μιζέρια και κακομοιριά? Ή, έμενες μόνο σε 5-στερα ξενοδοχεία? Και λες μετά ότι επισκέφτηκες αυτές τις χώρες?

φυσικα δεν εφαγα περα απο το χοτελ.. και τις κονσερβες μου..

Έτσι πες μου, να πάει η καρδιά μου στη θέση της...


λαζαρε αμα δεν θελεις να καταλαβεις μη καταλαβαινεις..
εχω πιο σοβαρα πραγματα να κανω απο το να ασχολουμε με τις ...αποριες σου.. εχουμε αλλες αποψεις τελος...
αντε στη πισινα.. με το μωρο.. να ησυχασουμε..

ασε που η κουαλα λουμπουρ πιο πολιτισμενη και απο την αθηνα ηταν.... ενα μανχαταν...

Τ' ακούτε Traveller και Defkalion? Εσείς άλλα μου λέγατε! Ποιόν να πιστέψω τώρα?

τα κριτηρια ειναι απλα οταν μου πουν γνωστοι που πηγαν οτι ειναι ωραια..

Αυτούς πρέπει ν' ακούς. Όχι τους γνωστούς αγνώστους!

και δεν θελει εμβολια στα οργανωμενα γκρουπ και εχω την οικονομικη δυνατοτητα..

Ξέρω, ξέρω... Κάτι βινύλ ολόσωμες φόρμες και αντιασφυξιογόνες μάσκες που είδα να φορούν τα γρούπ ήταν μέσα στην τιμή του πακέτου ή έξτρα?

στο μονο που ειχε επικινδυνοτητα ηταν στην υεμενη που εμαθα για τις απαγωγες και τα καλασνικοφ 3 μερες πριν φυγω αφου ειχα πληρωσει τα παντα... και τα ακουσε μετα το τουριστικο που δεν με ειχε ενημερωσει.. μια που μας την επεσαν φυλες... αλλα ειχαμε φυλαξη.. αλλα γιατι να το ζησω αυτο... απο αγνοια.. αλλα τουλαχιστον οι υπολοιποι ας το ξερουν...

Μην ανησυχείς. Θα φροντίσει ο Ομπάμα να αποκαταστήσει την τάξη...

και επιτελους καταλαβετε οτι τα σχολια για την ινδια ειναι σχετικα με αυτα που εξησε και ειδε ο χρηστος και οχι ο καθενας που παει ινδια και ειναι πιο προστατευμενος,,,και ουτε παει στο γαγγη διπλα ουτε με φυματικους μιλαει ουτε μεσα στα κοπρανα εκτιθεται... καθε ταξιδι ειναι διαφορετικο ακομα και αν πας στην ιδια χωρα...



λαζαρε αμα δεν θελεις να καταλαβεις μη καταλαβαινεις..
εχω πιο σοβαρα πραγματα να κανω απο το να ασχολουμε με τις ...αποριες σου.. εχουμε αλλες αποψεις τελος...
αντε στη πισινα.. με το μωρο.. να ησυχασουμε..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
αντε στη πισινα.. με το μωρο.. να ησυχασουμε..
:clap::clap::clap:

Παναγιά μου ένα μωρό
που μπήκε μέσα στο χορό
το κορμί του μια φωτιά
που καίει κι από μακριά

Να χαρώ, να χαρώ, να χαρώ,
το μωρό, το μωρό, το μωρό,
να χαρώ, να χαρώ, να χαρώ,
το μωρό, το μωρό, το μωρό.

Παναγιά μου ένα μωρό
να το χορτάσω δεν μπορώ
αχ και να 'ταν να 'χα εγώ
σαράντα μάτια να το δω

Να χαρώ, να χαρώ, να χαρώ,
το μωρό, το μωρό, το μωρό,
να χαρώ, να χαρώ, να χαρώ,
το μωρό, το μωρό, το μωρό.

Παναγιά μου ένα μωρό
που μπήκε μέσα στο χορό
και κουνιέται να χαρώ
όπως το χέλι στο νερό

Να χαρώ, να χαρώ, να χαρώ,
το μωρό, το μωρό, το μωρό,
να χαρώ, να χαρώ, να χαρώ,
το μωρό, το μωρό, το μωρό.

:clap::clap::clap:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom