Ryanair πιστωτικη καρτα και προπληρωμενη

angel.gr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
καλησπερα!ειμαι καινουρια στο forum και θα ηθεκα να σας ρωτησω μια απορια!πριν ενα περιπου μηνα εκανα μια αεροπορικη κρατηση για βουδαπεστη και στην κρατηση εβαλα πως χρησιμοποιησα prepaid card αλλα εγω τελικα ειχα απλη πιστωτικη!βεβαια μου ηρθαν κανονικα τα e mail και η κρατηση ολοκληρωθηκε επιτυχως!υπαρχει καποιο προβλημα η μπορει να μου ακυρωθουν τα εισιτηρια?
 

angel.gr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ΝΑΙ ΔΛΔ ΤΑ 12 ΕΥΡΩ ΑΝΑ ΑΤΟΜΟ,ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ E MAIL..ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΚΑΡΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ
 

angel.gr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
ναι και μου φαινεται περιεργο,τωρα αν μου τα κρατησει η καρτα στο online check in δεν ξερω..
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Στο ονλαιν τσεκ ιν δεν δηλωνεις καρτα, εκτως αν θες να προσθεσεις βαλιτσες ή να διαλεξεις θεση
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
Εφόσον την ώρα που τα κράτησες ΔΕΝ σου έβαλε +12 ευρώ , άρα δεν πρόκειται να στα χρεώσει.
 

hlias_kr

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
καλησπέρα και από μένα έχω έχω άλλη ερώτηση .
είχα μέσα στην κάρτα μου 500 ευρώ έκανα την κράτηση και με χρεώσανε όλα καλά μέχρι εκεί.μετά όμως από 10 μέρες διαπίστωσα ότι με χρεώσανε αλλά 200 ευρώ ξέρει κανείς για πιον λόγω το έκανε αυτό?
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Μήπως όταν έκλεισες σου εμφάνισε κάποιο πρόβλημα στο τέλος και σου ζήτησε να ξαναπροσπαθήσεις;Και χρεώθηκε και η πρώτη φορά.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.819
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom