Σεϋχέλλες πληροφοριες για σευχελλες please....

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
σε υπερευχαριστω για τον κοπο που εκανες και εψαξες!!!!ναι το ξερω και μεις αυτο σκεφτομαστε οτι ειναι πολλα τα λεφτα....(x4 ατομα..). δηλαδη ενα διχιαρο το θες στο νερο με φαγητο και εκδρομες.ναι ειναι αεροπορικως οι μετακινησεις πραλιν -μαχε και γιαυτο ανεβαινει η τιμη..εχουμε και την εναλλακτικη του κουαλα λουμπουρ-λανγκαουι,οποτε θα δουμε που θαπαμε..
νασαι καλα παντως για το ψαξιμο!!
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
και τελικα αφου καταληγουμε να παμε σευχελλες ερχεται το μεγα (!!) ερωτημα!να βαλουμε ημιδιατροφη με γευμα στο ξενοδοχειο ή οχι?για 5 γευματα επιβαρυνση 180 ευρω..οποιος εχει παει ας μου πει!!!βασικα τον GTS θελω να μου πει που νομιζω εχει παει...ποσο παει το φαγητο?τι με συμβουλευετε??
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.780
Likes
18.171
και τελικα αφου καταληγουμε να παμε σευχελλες ερχεται το μεγα (!!) ερωτημα!να βαλουμε ημιδιατροφη με γευμα στο ξενοδοχειο ή οχι?για 5 γευματα επιβαρυνση 180 ευρω..οποιος εχει παει ας μου πει!!!βασικα τον GTS θελω να μου πει που νομιζω εχει παει...ποσο παει το φαγητο?τι με συμβουλευετε??
Δυστυχώς φίλε μου δε ξέρω να σου απαντήσω, αφού ήταν όλα πληρωμένα (διαμονή, φαγητό, εκδρομές κτλ). Μόνο τα ποτά πληρώναμε στο ξενοδοχείο:D
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Δυστυχώς φίλε μου δε ξέρω να σου απαντήσω, αφού ήταν όλα πληρωμένα (διαμονή, φαγητό, εκδρομές κτλ). Μόνο τα ποτά πληρώναμε στο ξενοδοχείο:D
αχ κριμα...παντως γενικα εχω ακουσει ειναι ακριβα..και τα δωρα που θα παρουμε ας πουμε..μιας και σε βρηκα ομως ,(γιατι ηθελα σου στειλω μνμ και δεν γινοταν),απο πραλιν που θα μεινουμε υπαρχει καποια εκδρομη που μου προτεινεις να παω?φανταζομαι θαναι στο λα ντιγκ απλα ισως υπαρχουν αρκετες γιαυτο ρωταω..:D!η Beau vallon ειναι οκ για μπανιο?ισως σε χρειαστω και αργοτερα:lol:!thanks!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.780
Likes
18.171
αχ κριμα...παντως γενικα εχω ακουσει ειναι ακριβα..και τα δωρα που θα παρουμε ας πουμε..μιας και σε βρηκα ομως ,(γιατι ηθελα σου στειλω μνμ και δεν γινοταν),απο πραλιν που θα μεινουμε υπαρχει καποια εκδρομη που μου προτεινεις να παω?φανταζομαι θαναι στο λα ντιγκ απλα ισως υπαρχουν αρκετες γιαυτο ρωταω..:D!η Beau vallon ειναι οκ για μπανιο?ισως σε χρειαστω και αργοτερα:lol:!thanks!
Από Praslin πήγαμε La Digue που είναι φυσικά σούπερ, παράδεισος, αλλά και μια ημερήσια με island hopping σε απίστευτα νησάκια. Beau Vallon δε πήγαμε δυστυχώς....
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Από Praslin πήγαμε La Digue που είναι φυσικά σούπερ, παράδεισος, αλλά και μια ημερήσια με island hopping σε απίστευτα νησάκια. Beau Vallon δε πήγαμε δυστυχώς....
αυτο το island loping ολο το ακουω και δεν ξερω τι ειναι..:roll:
να δουμε το βυθο ή τα ψαρια σε ποιο μερος αξιζει περισσοτερο?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.780
Likes
18.171
αυτο το island loping ολο το ακουω και δεν ξερω τι ειναι..:roll:
να δουμε το βυθο ή τα ψαρια σε ποιο μερος αξιζει περισσοτερο?
Διάβασε το στόρυ το δικό μου και της Βάγιας (αν δε κάνω λάθος) και εκεί λέει ποια νησιά επισκεφθήκαμε.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Η Beau Vallon ειναι μια ομορφη παραλια μισοφεγγαρο περιπου τρια χλμ. με ξενοδοχεια, εστιατορια και γραφεια για καταδυσεις και island hopping (επισκεψη σε διαφορετικα νησακια με σνορκελ).
Γνωμη μου ειναι να μην πληρωσεις διατροφη απο εδω.Εχεις πολλες επιλογες , γιατι να δεσμευτεις?
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Η Beau Vallon ειναι μια ομορφη παραλια μισοφεγγαρο περιπου τρια χλμ. με ξενοδοχεια, εστιατορια και γραφεια για καταδυσεις και island hopping (επισκεψη σε διαφορετικα νησακια με σνορκελ).
Γνωμη μου ειναι να μην πληρωσεις διατροφη απο εδω.Εχεις πολλες επιλογες , γιατι να δεσμευτεις?
ναι τελικα δε θα κλεισουμε διατροφη γιατι και 180 μου φαινονται πολλα,απλα ειναι η σιγουρη λυση...και παντα ετσι καναμε..σας ευχαριστω ολους πολυ!αυριο κλεινουμε εισητηρια και ελπιζω ολα να πανε καλα!!:clap::clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.484
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom