ποιά ειναι τα καλύτερα ξενοδοχεία στην Ελλάδα;

maricha

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους! Κάνω μια έρευνα για τη δουλειά μου και έφτασα σε αυτό τον υπέροχο ιστοτόπο! θα ήθελα τη βοηθεια σας λοιπόν! Ποια θεωρείτε τα καλύτερα ξενοδοχεία στην Ελλάδα; εννοώ τα κορυφαία, που θα πληρωσεις (αν θα μπορούσες βέβαια) ακόμα και 1000 ευρώ και πάνω τη βραδιά και δεν θα το θεωρούσες υπερτιμημένο, θα έλεγες το αξίζει! γιατί μου παρέχει αυτό και εκείνο και θέα κτλ...ή αν έχετε ακούσει για κάποιο ή που θα ήταν στην dream list σας τελοσπάντων!!!
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.269
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Οι "Πλόες" στην Ερμούπουλη της Σύρου, η "Fata Morgana" στην Φολέγανδρο.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Αφού είναι για δουλειά θα πρέπει να ειναι πιο εξειδικευμένη η ερώτηση σου.Τώρα είναι πολύ γενική.
 

maricha

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Αφού είναι για δουλειά θα πρέπει να ειναι πιο εξειδικευμένη η ερώτηση σου.Τώρα είναι πολύ γενική.
καλημέρα fotast! δεν θα ήθελα να εξειδικεύχω την ερωτηση μου γιατί ο καθένας μας έχει διαφορετικά κριτήρια στο τι του αρέσει. Θα ήθελα όποιος θέλει να απαντησει αυθόρμητα. μου αρέσει αυτό! τωρα το γιατί μπορεί να είναι :γεωγραφικό, κοντα στη θάλασσα, παροχές, διακόσμηση, value for money, φήμη, οτιδήποτε...
 

kostas travel

Member
Μηνύματα
57
Likes
197
Ταξίδι-Όνειρο
Μιανμάρ
Καλημέρα maricha το Kapari natural resort στη Σαντορίνη μου έχει κάνει φοβερή εντύπωση. Δεν έχω μείνει εκεί αλλά αν δείς φωτογραφίες του πιστεύω θα καταλάβεις.
 

maricha

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλημέρα maricha το Kapari natural resort στη Σαντορίνη μου έχει κάνει φοβερή εντύπωση. Δεν έχω μείνει εκεί αλλά αν δείς φωτογραφίες του πιστεύω θα καταλάβεις.
εξαιρετικό όντως!

ειχα γράψει για Ελλάδα αλλά δεν με χάλασε καθόλου λίγο Μαρόκο!

Μεγάλη Βρετανία Αθήνα.
διαχρονικό σε όλα τα επίπεδα! Ακόμα και για ένα καφέ είναι εμπειρία!

Οι "Πλόες" στην Ερμούπουλη της Σύρου, η "Fata Morgana" στην Φολέγανδρο.
Το Πλόες ακόμα και το σημείο που βρίσκεται είναι μαγικό!
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.325
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom