Αυστρία ποια ειναι η αποψη σας?

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
καλημερα θα ταξιδεψω στην βιεννη τον απριλιο και σκεφτομαι να νοικιασω αμαξι.αυτο που θελω το βρισκω στα 65? τωρα μεσω σιτε.τι λετε αν παω εκει την συγκεκριμενη περιοδο θα εχει μεγαλη διαφορα στην τιμη?παντως και για τωρα να το εκλεινα μεσω νετ για ημερομηνιες μεσα στο φεβρουαριο η διαφορα ειναι 4? την μερα τι λετε?
 
Μηνύματα
116
Likes
67
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος του μεταξιού
Κατά τη γνώμη μου είναι καλύτερα να το κλείσεις μέσω internet. Σ'εμένα τουλάχιστον (μπορεί άλλοι να έχουν διαφορετική εμπειρία) δεν έχει τύχει να βρω το αυτοκίνητο οικονομικότερο στο κατάστημα απ' ότι στο net. Ακριβότερο ναι. Από ποια εταιρεία έχεις αποφασίσει να το κλείσεις; Το www.economycarrentals.com το έχεις επισκεφθεί; Πάρε μία εικόνα κι απο 'κει. Συνήθως οι τιμές του είναι ασυναγώνιστες. Και μιλάμε πάντα για καινούρια αυτοκίνητα από τις μεγαλύτερες εταιρείες ενοικιάσεως. Άσε που μπορείς να ακυρώσεις την κράτηση μέχρι και 2 μέρες πριν την παραλαβή...
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
αν ειναι να δεις μονο τη βιεννη δε χρειαζεσαι αυτοκινητο...αν θες να δεις αυστριακα χωρια οκ
Έχει απόλυτο δίκιο ο dimitrak, αν δεν ενδιαφέρεσαι για εκτός Βιέννης δεν αξίζει το αυτοκίνητο, ούτε και για μετακινήσεις μέσα στην πόλη. Η Βιέννη είναι μικρή σαν πόλη και περπατιέτε άνετα και ευχάριστα, το αυτοκίνητο μόνο προβλήματα θα σου φέρει καθώς μπορεί να μην έχει κίνηση αλλά δεν έχει ούτε παρκινγκ οπότε θα αναγκαστείς να πληρώνεις κάποιο υπόγειο κτλ. Νοίκιασε αυτοκίνητο την μέρα που θα κάνεις μια εκδρομή εκτός πόλης, θα είναι καλύτερα και πιο οικονομικά.
 
Last edited by a moderator:

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
θα παω στο σαλτσμπουργκ για 2 μερες γιαυτο ελεγα να νοικιασω. με το τρενο τα ποιο φθηνα ειναι 90? το ατομο πηγαινε ελα και δεν συμφερει που ειμαστε 5 ατομα.ολα ομως ειναι με πιστωτικη να τα κλεισεισ και εγω δεν ειμαι του πλαστικου χρηματος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom