Ταϊλάνδη πουκετ, κράμπι ή σαμούι;

πουκετ, κράμπι ή σαμούι για πρωτοχρονιά;

  • πουκετ

    Votes: 1 50,0%
  • κραμπι

    Votes: 0 0,0%
  • σαμουι

    Votes: 1 50,0%

  • Total voters
    2
  • Poll closed .

kosma20

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα σε όλους. χρειαζόμαστε τη βοήθεια σας. είμαστε ένα νιόπαντρο ζευγάρι και θέλουμε να δούμε όσα πιο πολλά μπορούμε. σκοπεύουμε να ταξιδέψουμε την πρωτοχρονιά στην ταυλάνδη για δέκα μέρες! σε ποιο από τα τρία μέρη θα μας προτείνατε να μείνουμε;;;:D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλησπέρα σε όλους. χρειαζόμαστε τη βοήθεια σας. είμαστε ένα νιόπαντρο ζευγάρι και θέλουμε να δούμε όσα πιο πολλά μπορούμε. σκοπεύουμε να ταξιδέψουμε την πρωτοχρονιά στην ταυλάνδη για δέκα μέρες! σε ποιο από τα τρία μέρη θα μας προτείνατε να μείνουμε;;;:D
θα σε απογοητεύσω αλλα ..σε κανένα!
Να ζήσετε ευτυχισμένοι.
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
διαβαστε πρωτα τις σχετικες ιστοριες και τοτε θα ειναι ποιο συγγεκριμενες οι ερωτησεις και οι απαντησεις
 

despokkp

Member
Μηνύματα
86
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ ΟΔΙΚΩΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Θα ήθελα τη γνώμη των ειδικών σε αυτά τα μέρη. Σκεφτόμαστε για ταξιδάκι Πουκέτ η Κράμπι ??? Έχω ακούσει και για τις δύο περιοχές τα καλύτερα ...Περιμένω απόψεις..Ποιο σας άρεσε περισσότερο και ποιο είναι λιγότερο αλλοτριωμένο από τους τουρίστες???
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Θα ήθελα τη γνώμη των ειδικών σε αυτά τα μέρη. Σκεφτόμαστε για ταξιδάκι Πουκέτ η Κράμπι ??? Έχω ακούσει και για τις δύο περιοχές τα καλύτερα ...Περιμένω απόψεις..Ποιο σας άρεσε περισσότερο και ποιο είναι λιγότερο αλλοτριωμένο από τους τουρίστες???
Δεν χρειάζεται να ρωτάς το ίδιο πράγμα σε δέκα διαφορετικά θέματα, η ερώτηση σου φαίνεται και σε ένα μόνο θέμα αν την γράψεις! Και τα 2 μέρη που λες ως τουριστικά είναι ακουστά, ιδιαίτερα το Πουκέτ, δεν έχω πάει όμως εκεί και δεν ξέρω να σου πω λεπτομέρειες. Αν ρίξεις μια καλή ματιά στα άπειρα σχετικά θέματα του φόρουμ θα βρεις πολλές πληροφορίες. Στα θέματα πχ που έκανες την ίδια ερώτηση σε όλα, τα διάβασες καθόλου?
 

despokkp

Member
Μηνύματα
86
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ ΟΔΙΚΩΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Εννοείτε τα διάβασα όλα στο φόρουμ αλλά μπερδεύτηκα περισσότερο γιαυτό ρωτάω τούς ειδικούς που έχουν παέι σε αυτά τα μέρη να πουν τι δική τους άποψη...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εννοείτε τα διάβασα όλα στο φόρουμ αλλά μπερδεύτηκα περισσότερο γιαυτό ρωτάω τούς ειδικούς που έχουν παέι σε αυτά τα μέρη να πουν τι δική τους άποψη...
Να πάτε και στα τρία. Έτσι θα γίνετε κι εσείς ειδικοί. Και θα διαπιστώσετε ιδίοις όμμασι τους λόγους για τους οποίους είναι διάσημα τα μέρη αυτά. Άσε που, στην τελική, η μετακίνηση από το ένα μέρος στο άλλο θα είναι και το πιο ενδιαφέρον κομμάτι του πακέτου και θα σας μείνει τελικά.
 

Nadia80

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική!!!
Συμφωνώ με την babaduma. Να πάτε και στα τρία... Εγώ τώρα πάω στο τρίτο (Κράμπι), απλά θα πρότεινα να μην πάτε μονομιας και στα 3 (εκτός αν έχετα άδεια κανά μήνα +++ ). Έτσι θα απολύσετε καλύτερα όλες τις περιοχές και θα συνδιάσετε και ωραίες εκδρομές σε γύρω νησάκια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.476
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom