που παμε φετος διακοπες?πολυ δυσκολα τα πραγματα!

BAROUKAKAS

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
καλημερα ολη μερα!
Που να επιλεξεις πια να πας διακοπες ολα μου φαινονται πολυ ακριβα και ολα πολυ μακρια απο Αθηνα!
Τι εχετε να προτεινετε καλα και οικονομικα πλεον!:clap:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τώρα λίγο - έως ΠΟΛΥ - γενικά το θέτεις..Για πότε μιλάμε, τι προϋπολογισμό, τι σύσταση παρέας, τι γούστα..Δλδ αν σου πούμε ότι κοντά και φτηνά είναι στη Χαλκίδα, θα πας;
 

Amalia.K

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κέρκυρα
Ταξίδι-Όνειρο
Πράγα
Η Β.Εύβοια έχει καλές προτάσεις, οικονομικά δωμάτια... φυσικά αν δεν ψάχνεις για έντονη νυχτερινή ζωή. Είναι για οικογενειακές διακοπές...
 

BAROUKAKAS

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Νυχτερινη ζωη οχι ιδιαιτερα απλα ηρεμια και οσο το δυνατον εξερευνηση
Β.Ευβοια?ξερεις τι εχω παθει αν δεν παω σε νησι νομιζω οτι δεν παω διακοπες!Δεν ξερω πως μου εχει καθησει ετσι!
Σ ευχαριστω παντως για την προταση!:p
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Νυχτερινη ζωη οχι ιδιαιτερα απλα ηρεμια και οσο το δυνατον εξερευνηση
Β.Ευβοια?ξερεις τι εχω παθει αν δεν παω σε νησι νομιζω οτι δεν παω διακοπες!Δεν ξερω πως μου εχει καθησει ετσι!
Σ ευχαριστω παντως για την προταση!:p
Μα νησι ειναι και η Ευβοια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.115
Likes
41.388
Πράγματι, το νησί έχει άλλη χάρη. Πάντως, όσο πιο μακριά, τόσο φτηνότερος ο προορισμός (π.χ Δωδεκάνησα). Ή αλλιώς, αν δικαιούσαι, δες και τον κοινωνικό τουρισμό του ΕΟΤ που ξεκινάει πάλι φέτος από 3 Αυγούστου, για σούπερ οικονομικά Από τις 3 Αυγούστου τα εισιτήρια Κοινωνικού Τουρισμού - apo tis 3 avgoustou ta eisitiria koinonikou tourismou.
 

BAROUKAKAS

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Ναι σωστα απλα θελω να παρω το καραβακι μου απο Πειραια να κανω κανα 2-5 ωρες για να φτασω λογου χαρη!
Αυτο εννοω!Απλα ολα ειναι λιγο εως πολυ πανακριβου δεν το συζητω για τις μεταφορες!
 

BAROUKAKAS

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Εαν δεν κανω λαθος ο ΕΟΤ ειναι μονο για δημοσιους επειδη δεν ειμαι μαλλον δεν δικαιουμαι!:D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.115
Likes
41.388
Η Νάξος, χωρίς να έχω πάει, υποψιάζομαι ότι σου κάνει. Είναι κοντά και έχω δει στην ιστοσελίδα του booking.com πάρα πολύ καλές τιμές διαμονής. Ειδικά αν έκλεινες 1-2 μήνες πριν, είχε και με 30 ευρώ το δίκλινο. Αλλά όχι από Πειραιά, εντάξει.
 

BAROUKAKAS

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Δυστυχως εχω παει Ναξο και περα απο την παλια πολη δεν θα ελεγα οτι με εντυπωσιασε καλη αλλα οχι για μενα!Αρκετα μεγαλο νησι και αφιλοξενο!(γνωμη μου):roll:
Ευχαριστω και παλι!
Θα την βρω την ακρη που θα παει!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.751
Likes
15.219
Δες και για Κύθνο.Έχει και οικονομικά δωμάτια,πολλές παραλίες και ηρεμία που θες.Βέβαια δεν είναι κάτι ιδιαίτερο σαν νησί.Μόνο η Δρυοπίδα ξεχωρίζει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.648
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom