Ιταλία πρακτορεια

ntintikα

Member
Μηνύματα
34
Likes
32
εχετε να μου προτεινετε καποια πρακτορεια για οργανωμενες εκδρομες καλοκαιριου?κυριως για βενετια
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
επειδη εχω εμπειρια σε πρακτορεια, τα δυο που με εχουν αφησει πιο ικανοποιημενη ειναι το Θυαμις και ο Κοτσιρης.Ειναι οι πιο τυπικοι, οι πιο οργανωμενοι. Τωρα , το καλοκαιρινο τους προγραμμα δεν το ξερω, αλλα δεν ειναι δυσκολο να το μαθεις. Για Βενετία , βέβαια, χλωμό το κόβω....
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Οργανωμενο για Βενετια? Μου θυμιζει αφισα για εκδρομη στο Μεγα Σπηλαιο - Καλαβρυτα που ειδα εξω απο την εκκλησια της ενοριας μας.
ΔΕν εχει να σου προσφερει απολυτως τιποτα ενα πρακτορειο σε ενα τοσο ευκολο ταξιδι, με ενα βιβλιο και λιγο ψαξιμο στο ιντερνετ θα περασεις τελεια. Μονο αν οι τιμες που θα βρεις για μεμονωμενο ταξιδι ειναι ακριβοτερες απο πρακτορειο πρεπει να σε σπρωξουν στη δευτερη επλογη.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Οργανωμενο για Βενετια? Μου θυμιζει αφισα για εκδρομη στο Μεγα Σπηλαιο - Καλαβρυτα που ειδα εξω απο την εκκλησια της ενοριας μας.
ΔΕν εχει να σου προσφερει απολυτως τιποτα ενα πρακτορειο σε ενα τοσο ευκολο ταξιδι, με ενα βιβλιο και λιγο ψαξιμο στο ιντερνετ θα περασεις τελεια. Μονο αν οι τιμες που θα βρεις για μεμονωμενο ταξιδι ειναι ακριβοτερες απο πρακτορειο πρεπει να σε σπρωξουν στη δευτερη επλογη.
:lol: συνηθως τα πρακτορεια βγάζουν εκδρομές για Βενετία -βέβαια προς τις Αποκριες περισσότερο - αλλά δε συμφέρει οικονομικά. Ισως να βρει κατι καλο και οργανωμένο , αλλά ακτοπλοϊκώς, που κατα τη γνώμη μου, δεν αξίζει.
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Η πλειοψηφία των πρακτορείων που οργανώνουν ταξίδια για Βενετία με group, προσφέρουν διαμονή στο Μέστρε! Προσωπικά δεν θα ήθελα να πάω Βενετία για να μείνω στο Μέστρε...Το θέμα είναι να μείνεις μέσα στη Βενετία, να νιώσεις την ατμόσφαιρα της πόλης, να την περπατήσεις και όχι να πηγαινοέρχεσαι με το λεωφορείο :roll: ! Μπορείς απλά να διαλέξεις πρακτορείο για ατομικό ταξίδι, να σου κανονίσουν μόνο τα αεροπορικά και τη διαμονή σου... :)
 

pmaria

Member
Μηνύματα
90
Likes
44
Μπορείς απλά να διαλέξεις πρακτορείο για ατομικό ταξίδι, να σου κανονίσουν μόνο τα αεροπορικά και τη διαμονή σου... :)
ειναι μια καλη λυση αυτο που σου προτειναν, αν δεν θελεις να τα κανεις μεσω ιντερνετ.
εμεις αυτο ειχαμε κανει διαλεγοντας μεσω ιντερνετ, μαζι με τους ανθρωπους του πρακτορειου το ξενοδοχειο, αφου τους εξηγησαμε που θελαμε να κινηθουμε οικονομικα.
και τελικα μας πετυχαν καλυτερη τιμη απο αυτη που ειχαμε δει αρχικα για το ξενοδοχειο.
εμεις ειχαμε παει στο planet και επισης προτεινω manessis.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom