προβληματισμοί

kirkiriki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Σας ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά! ούτε που φανταζόμουν πως βγάζεις τέτοια συνεννόηση μέσω του φόρουμ..Ας γυρίσει με το καλό η κοπέλα και θα θέσω τους προβληματισμούς μου-όλο και κάποιος ακόμα θα δημιουργηθεί-πήγανε με γκρούπ ή μόνες;το κανόνιζαν καιρό πριν;
 

kirkiriki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
πήγε κανείς mu chang chai? Για trekking απ'ότι είδα top είναι η sapa κ αυτό..Άπ ότι είδα έχει 90% H mong κατοίκους οι οποίοι ήταν το κίνητρο για να πάω Βιετνάμ και απέχει 180 χμ αό Sapa.;'Oποιος γνωρίζει ας μου πει..
 

stub_born

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Rome
Σας ευχαριστώ πολύ ρε παιδιά! ούτε που φανταζόμουν πως βγάζεις τέτοια συνεννόηση μέσω του φόρουμ..Ας γυρίσει με το καλό η κοπέλα και θα θέσω τους προβληματισμούς μου-όλο και κάποιος ακόμα θα δημιουργηθεί-πήγανε με γκρούπ ή μόνες;το κανόνιζαν καιρό πριν;
Καλησπέρα και πάλι. Μόνες τους πήγαν, τέσσερις φίλες ηλικίας 20-22 χρονών.
Το κανόνιζαν αρκετό καιρό πριν, με χάρτες-οδηγούς-ψάξιμο στο Διαδίκτυο κλπ, όπως μπορείτε να κάνετε και εσείς, φυσικά. Το μόνο "ατού" τους ήταν πως γενικά ταξιδεύουν από δω και από κει για 3-4 μήνες, οπότε οι περισσότερες ήταν πιο εξοικειωμένες όσον αφορά το τι μπορεί να συμβεί, τι να προσέχουν λίγο περισσότερο κλπ. Πιστεύω πάντως πως δεν θα έχετε πρόβλημα, σίγουρα θα ήταν καλύτερο να είναι και κανένα αγόρι μαζί, αλλά εαν προσέχετε λίγο θα είστε οκ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.534
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom