προβλημα με ανεβασμα φωτογραφιων

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
ρε σεις παιδια δεν ξερω τι κανω λαθος αλλα δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφιες στην gallery:roll:. επισης αμα μια φωτο ειναι μεγαλυτερη απο 250 kb μπορω να την συμπιεσω και να την ανεβασω??? υπαρχει περιπτωση να εμφανιστει με καποιο τροπο???:cool:

βοηθεια please!!!
να τι κανω:παω φωτογραφιες-ανεβαστε φωτογραφιες-επιλεγω αλμπουμ(ας πουμε μαλτα που θελω)-επιλεγω φωτο-βαζω λεξη κλειδι(στα ελληνικα)-παταω ανεβασε-μετα τελος δεν γινεται τπτ δεν ανεβαινει!!!:shock:
what is going on here???:cool:
 

PPhanny

Member
Μηνύματα
67
Likes
36
Αγαπητοί διαχειριστές,έστειλα μια φωτογραφία στο παιχνίδι που είναι στον κόσμο, αλλά μέσα στην ασχετοσύνη μου δεν είμαι σίγουρη ότι μαζί δεν ήρθαν και άσχετα αρχεία. Αν έχω κάνει τέτοια πατάτα σας παρακαλώ πολύ πολύ διαγράψτε το. Σας ευχαριστώ πολυ να είστε καλά
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Αγαπητοί διαχειριστές,έστειλα μια φωτογραφία στο παιχνίδι που είναι στον κόσμο, αλλά μέσα στην ασχετοσύνη μου δεν είμαι σίγουρη ότι μαζί δεν ήρθαν και άσχετα αρχεία. Αν έχω κάνει τέτοια πατάτα σας παρακαλώ πολύ πολύ διαγράψτε το. Σας ευχαριστώ πολυ να είστε καλά

Οδηγιες για το συγκεκριμενο παιχνιδι: ''Για να βάλουμε μια φωτογραφία, όταν τη βρούμε σε ένα άλλο σάιτ, την κάνουμε save στο πισί μας, και μετά χρησιμοποιούμε αυτό εδώ το κουμπάκι:
για να τη βάλουμε στο ποστ μας εδώ ως συνημμένη.''
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.032
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οδηγιες για το συγκεκριμενο παιχνιδι: ''Για να βάλουμε μια φωτογραφία, όταν τη βρούμε σε ένα άλλο σάιτ, την κάνουμε save στο πισί μας, και μετά χρησιμοποιούμε αυτό εδώ το κουμπάκι:
για να τη βάλουμε στο ποστ μας εδώ ως συνημμένη.''
... Αφού πρώτα τη μικρύνουμε για να γίνεται δεκτή.
 

taksidaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα και συγνώμη για την ενόχληση αφού όπως και ο φίλος buddy θα κάνω και εγώ την ίδια ερώτηση, τι κάνω λάθος και δεν μου ανεβάζει το πρόγραμμα τις φωτογραφίες!!
Ξεκίνησα καλά ανεβάζοντας μια φωτο και ενώ δεν έχω υπερβεί το συνολικό όριο, και έχω ακολουθήσει τις συμβουλές του Defkalion μου τις τοποθετει στην queue και δεν λέει να τις ανεβάσει.
Μήπως μπορείτε να μου πείτε τι και που μπορεί να κάνω λάθος, γιατί δεν γίνεται κάτι λάθος θα κάνω...
 

taksidaki

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αγαπητέ Defkalion ευχαριστώ πολύ αλλά πάλι δεν έγινε τίποτα.
Συγνώμη για την ταλαιπωρία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.957
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom