προσφορά qatar

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλημερα ειχε εχθες τα μεσανυχτα το ATH-NAIROBI με 270 ευρω το κρατησε ενας φιλος απο το κινητο και σημερα το εχασα¨(((( Το προλαβε κανενας αλλος??
Ο Ταρζάν ίσως... οι υπόλοιποι θέλουν να γυρίσουν πίσω...

Υ.Γ. Κοιτάς το one way...
Λέω και γώ!!!!! :shock:
 

renad

Member
Μηνύματα
25
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ολα
Παιδια ηταν 270 μετ'επιστροφης το ειδα με τα ματια μου και δεν το πιστευα!! Ηταν 135 ευρω one way! Μεγαλη βλακεια που δεν το εκλεισα. ηταν μονο στο σαιτ της ακριβως μετα τις 12¨00
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αλλάξαμε θέμα, αλλά αν μας στείλει(ς) την κράτηση, θα δούμε... :D για να δούμε αν θα βαράμε το κεφάλι μας στοιν τοίχο ή άδικα στεναχωριόμαστε...
 

renad

Member
Μηνύματα
25
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ολα
ANTONIS εγω δεν εκανα κρατηση (γιατι δεν ειμασταν σιγουροι για τις ημερομηνιες), πως θα στο στειλω? Σημερα που μπηκα δεν υπαρχει πια.....Θα επικοινωνησω με το φιλο να μου το στειλει. Ειναι τοσο τελεια στο Ναιρομπι και το χασαμε? Ασχετο απλα ρωταω.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
ANTONIS εγω δεν εκανα κρατηση (γιατι δεν ειμασταν σιγουροι για τις ημερομηνιες), πως θα στο στειλω? Σημερα που μπηκα δεν υπαρχει πια.....Θα επικοινωνησω με το φιλο να μου το στειλει. Ειναι τοσο τελεια στο Ναιρομπι και το χασαμε? Ασχετο απλα ρωταω.
Ναι, αν θέλει το παιδί να μας στείλει, ας σβήσει το όνομα, απλά απο περιέργεια!
270 ευρώ είναι ωραία οπουδήποτε, τι ρωτάς;;;;;; :lol:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παιδια ηταν 270 μετ'επιστροφης το ειδα με τα ματια μου και δεν το πιστευα!! Ηταν 135 ευρω one way! Μεγαλη βλακεια που δεν το εκλεισα. ηταν μονο στο σαιτ της ακριβως μετα τις 12¨00
ANTONIS εγω δεν εκανα κρατηση (γιατι δεν ειμασταν σιγουροι για τις ημερομηνιες), πως θα στο στειλω? Σημερα που μπηκα δεν υπαρχει πια.....Θα επικοινωνησω με το φιλο να μου το στειλει. Ειναι τοσο τελεια στο Ναιρομπι και το χασαμε? Ασχετο απλα ρωταω.
Και, άντε και το έκλεινες. Και τι έγινε? Θα κέρδιζες ένα ποσό που το πολύ-πολύ θα ήταν το 10% των εξόδων του ταξιδιού σου σ' ένα μέρος για το οποίο (όπως γράφεις) δεν έχεις ιδέα και σε ημερομηνίες που δεν ήξερες καν [όπως οι περισσότεροι από μας - μην κοιτάς τον άλλο που τον πληρώνουμε εμείς για να ταξιδεύει... (όπως εμμέσως δήλωσε σε άλλο θέμα)] αν θα μπορούσες να ταξιδέψεις. Τέτοια ταξίδια θέλουν ψάξιμο και λεφτά και αν δεν είσαι φοιτητής, συνταξιούχος ή εισοδηματίας (πάντα με λεφτά) δύσκολο να τα πραγματοποιήσεις στο άσχετο. Μην "τσιμπάτε" από μια φτηνή τιμή - προσφορά σ' ένα αεροπορικό εισιτήριο, δεν είναι αυτό το παν, πρέπει να πέσεις στην περίπτωση για να επωφεληθείς πραγματικά...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
πολυ καλη τιμη για BKK....
αυτο ειναι αλήθεια ..
εμενα με χαλαει που χτυπανε το σφυρι σε τρεις μέρες..αυτο δεν ειναι προσφορά ειναι και εξαναγκασμός.ξέρω τις ημερομηνιες μου περίπου αλλα μου βγαζει ας πουμε μια θέση στο ρετουρ..τελος παντων ας αναμενομεν λιγο ακομα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.368
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom