προσφορές Ο.Α.

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Σημαντικές και εξαιρετικά οικονομικές προσφορές για πτήσεις από 68 ευρώ συμπεριλαμβανομένων όλων των φόρων για σημαντικούς προορισμούς σε όλη τη χώρα μέχρι το τέλος του Σεπτέμβρη προσφέρουν μέσω του δικτυακού τους τόπου οι Ολυμπιακές Αερογραμμές.

Οι προσφορές αφορούν απλή μετάβαση από Αθήνα για Αλεξανδρούπολη, Καβάλα, Θεσσαλονίκη, Ηράκλειο, Χανιά, Κέρκυρα, Ρόδο, Κω, Μυτιλήνη, Μύκονο, Σαντορίνη, Χίο, Ιωάννινα, Σάμο, Λήμνο και Κεφαλονιά για πτήσεις στην οικονομική θέση που θα πραγματοποιηθούν έως τις 30 Σεπτεμβρίου με 83 ευρώ. Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται όλοι οι φόροι, ενώ το κόστος του εισιτηρίου με επιστροφή είναι 147 ευρώ. Η αντίστροφη διαδρομή, δηλαδή οι πτήσεις από τους παραπάνω προορισμούς προς την Αθήνα κοστίζουν μόνο 68 ευρώ, ενώ το κόστος του εισιτηρίου με επιστροφή είναι επίσης 147 ευρώ. Η εταιρεία προσφέρει επίσης εισιτήρια για πτήσεις κατά το ίδιο χρονικό διάστημα στην οικονομική θέση από Θεσσαλονίκη από και προς Ηράκλειο, Χανιά, Ρόδο και Μυτιλήνη με απλή μετάβαση στα 68 ευρώ και με επιστροφή στα 132. Μοναδική προϋπόθεση είναι οι κρατήσεις να γίνουν από την ιστοσελίδα της εταιρείας Olympic Airlines S.A.
 
Last edited by a moderator:

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
τζάμπα τζάμπα!τρεχάτε γειτόνοι και δε γλυτώνει! αν συνυπολογίσουμε και τις σπάνιες καθυστερήσεις της εταιρίας....
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
καπου τόσο ειχα κλεισει εγω και το πασχα...
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Βλέπω άρχισε να λειτουργεί ο ανταγωνισμός,προς όφελος του πολίτη ...αχ συγνώμη ...του πελάτη!!
 

greekbastard

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Ταυλάνδη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία - Σιβηρία
Καλά όχι και τσάμπα. Εδώ πέρα κλείνουμε με 100 ευρώ πήγαινε έλα Πράγα. Είναι λογικό να κάνει 70 ευρώ μια εσωτερική πτήση;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Καλά όχι και τσάμπα. Εδώ πέρα κλείνουμε με 100 ευρώ πήγαινε έλα Πράγα. Είναι λογικό να κάνει 70 ευρώ μια εσωτερική πτήση;
Τώρα εσένα τι να σου πω βραδιάτικα... πιές ένα ουισκάκι και ξαναδιάβασε τι γράφουν οι προηγούμενοι... ίσως πιωμένος καταλάβεις καλύτερα...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
έχει δίκιο ο G bastard, εσωτερικές πτήσεις έχω βγάλει πάμπολλες φορές με aegian 39 ευώ κομπλέ...ειναι τα saver αρκετές μέρες όμως πρίν! ακόμα και με 29 ευρώ κλπ...
εν πάσει περιπτώσει,η ολυμπιακή σαν ανταγωνιστής καλά το πάει για αρχή...
στο μυαλό μου έχω οτι ένα εισιτήριο εσωτερικού,αλέ ρετούρ δεν θα έπρεπε να υπερβαίνει τα 120 ευρώ.ίδομεν!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.880
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom