προσφορα alitalia -25%

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.078
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
ούτε καν μου ζήτησαν την κάρτα μου. επιτόπου μόλις έβαλα τα στοιχεία μου, όλα ήταν ΟΚ, μου στάλθηκε στο μαιλ μου το PNR άλλα και το νούμερο του εισιτηρίου. Από την κυριακή έλαβα 3 email ότι ακυρώθηκε το εισιτήριο μου, άλλα ακόμα όταν ελέγχω στην ιστοσελίδα της Saudi Arabian το ticket μου υπάρχει.
Oπότε έχεις και PNR και e-ticket number και η κράτησή σου είναι ενεργή στο site της συνεργαζόμενης SV σε περίπτωση που κάποιος πιστεύει ότι τα εισιτήρια δεν κλείστηκαν ή δεν ολοκληρώθηκε η διαδικασία κράτησής τους.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.414
Likes
9.343
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μα εννοείτε Στέφανε. Το έχω εκτυπώση μάλιστα, και το έβαλα πάνω από το κρεβάτι μου :Ρ
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
αναστρέψιμη ακόμα..πάρε μια Roma 1χ2.
ανά εξάμηνο δηλ. 1 γενάρη με 91 κ μία κατακαλόκαιρο ιούλιο με 121 (λύσσα!...) totale: 212 και για ένα χρονο δεν θα ακούς φωνές. όχι εντονες τουλάχιστον....;)
Πωπωωω μεγάλη ζημιά μου κανες εσύ τώρα...Δε θα ησυχάσω μέχρι να κλείσω έστω τη μια Ρώμη, τη χειμωνιάτικη, γιατί ο Μάιος που θα πάω πάλι Ιταλίτσα (με Alitalia φυσικά για να παραμείνω ον τόπικ) είναι πολύ μακριάαα !!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πωπωωω μεγάλη ζημιά μου κανες εσύ τώρα...Δε θα ησυχάσω μέχρι να κλείσω έστω τη μια Ρώμη, τη χειμωνιάτικη, γιατί ο Μάιος που θα πάω πάλι Ιταλίτσα (με Alitalia φυσικά για να παραμείνω ον τόπικ) είναι πολύ μακριάαα !!
Σε 44 μερες πας σε ενα απο τα ωραιοτερα μερη του κοσμου και σκεφτεσαι τη Ρωμη ??
Oh mon dieu !!
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Σε 44 μερες πας σε ενα απο τα ωραιοτερα μερη του κοσμου και σκεφτεσαι τη Ρωμη ??
Oh mon dieu !!
Αχάριστη παιδί μου!! Ή καλύτερα άπληστη;;; Τα θέλω όλα!! Και Languedoc και Roma και και και... (τα υπόλοιπα "και" είναι εντός Ιταλίας και θα είναι με Αlitalia, για το ον τόπικ πάντα!!):haha:
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.244
Likes
1.946
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
ευαγγελια said:
Σε 44 μερες πας σε ενα απο τα ωραιοτερα μερη του κοσμου και σκεφτεσαι τη Ρωμη ??
Oh mon dieu !!
Πες τα χρυσόστομη!!!!!.....θα φάει και το συκώτι της πάπιας και πάλι παραπονιέται!!!!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
:haha::haha::haha::haha:
συντροφε, το περνάς κι από 1 σκανερ να το απολαυσουμε κι εμεις?....
δεν χτυπαγες τουλάχιστον μια ΝΥ στα 31Ε? :haha::haha:
μη μου τα θυμίζεις αυτά :mad: δε τα πρόλαβα

θες στα Γιαπωνέζικα ή στα αγγλικά; Στα αγγλικά μου γράφει την τιμή, αλλά στα Γιαπωνέζικα είναι 0 γιέν :Ρ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.715
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom