Γενικά προσφορες αεροπορικών εισιτηρίων καλοκαιρι 2019

Ntt

Member
Μηνύματα
432
Likes
989
120 με επιστροφή και είναι ακριβά ? Εντάξει δεν ξέρω την οικονομική επιφάνεια του καθενός , αλλά νομίζω είναι ήδη αρκετά οικονομικά τα εισιτήρια.

Καλά και σε hostel να μείνουν με 20 ευρώ το άτομο και όλα τα γεύματα κ εισιτήρια ημερησίως κάτω από 15 ευρώ το άτομο δεν νομίζω ότι θα βρουν.
 
Last edited by a moderator:

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μπορεί να μείνουν σε χόστελ ή να φιλοξενηθούν κάπου, να μη διασκεδάζουν και πολύ τα βράδια και να τρώνε pizza και panini όλη μέρα. Να ένα ωραιότατο πλάνο για "τζαμπατζήδες".
Τόσο το χειρότερο... αν έχουν εξασφαλίσει φθηνή ή δωρεάν διαμονή και φιλοξενία να μη χρειάζεται να τσιγκουνευτούν το αεροπορικό - αν και όπως είπαμε 120 ευρώ για ένα δρομολόγιο με λίγες επιλογές και καλοκαίρι δεν είναι υψηλή τιμή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.013
Likes
40.971
Αν 120 για αεροπορικα με επιστροφη τελος Ιουλη ειναι ακριβα, ας αλλαξουν πλανο κι ας κανουν κατι φτηνοτερο: σε ελληνικο νησι με πλοιοαχαχαχαχαχα, μπα σε καλο μου, πνιγηκα.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.848
Εκτός από το skyscanner ποια άλλη σελίδα υπάρχει που να συγκρίνει τιμές των αεροπορικών εταιρειών;
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.857
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Εκτός από το skyscanner ποια άλλη σελίδα υπάρχει που να συγκρίνει τιμές των αεροπορικών εταιρειών;
Οταν ψαχνω εισιτηρια ανοιγω 5 σελιδες αναζητησης. Kayak.com, Momondo.com , skyscanner.com , pamediakopes και φυσικα go.travelstories.gr με το οποιο εχω κλεισει αρκετα εισιτηρια τον τελευταιο χρονο σε καλυτερη τιμη απο ότι τα υπολοιπα, ευχαριστουμε @Defkalion :clap::clap::clap::xalara::xalara::xalara:
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
120ε πριν 2 χρονια πληρωσα το Αθηνα-Κως 1 μηνα πριν την αναχωρηση μου βεβαια και χαρηκα που το βρηκα και τοσο γιατι ειχα διαμονη τσαμπα απο κοινωνικο τουρισμο...εννοειτε οτι ειναι παμφθηνο το εισιτηριο για εξωτερικο και τετοια εποχη οπου η επιστροφη μονο επρεπε να κοστιζει τοσο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom