προτάσεις για μαγικούς πρωτοχρονιάτικους προορισμούς!!!!

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Και η Βόρεια Κορέα δεν θα ήταν μια άσχημη λύση... διάλεξε τo Baekdu Mountain και ζήσε υπέροχες χειμερινές διακοπές σε μια χώρα έκπληξη...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Και η Βόρεια Κορέα δεν θα ήταν μια άσχημη λύση... διάλεξε τo Baekdu Mountain και ζήσε υπέροχες χειμερινές διακοπές σε μια χώρα έκπληξη...

ασε ρε Στάλιν με τις προτάσεις σου
καλύτερα να παει στα κάτεργα της σιβηρίας πιο φθηνα θα της έρθει ;)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και η Βόρεια Κορέα δεν θα ήταν μια άσχημη λύση... διάλεξε τo Baekdu Mountain και ζήσε υπέροχες χειμερινές διακοπές σε μια χώρα έκπληξη...
...γεμάτες φύση και ιστορία...

the birthplace of Dear Leader Kim Jong Il.
awww.koryogroup.com_pictures_galleryImages_around_lg_Paekdu__Secret_camp_.jpg
 

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
η easy jet δινει καλες τιμες για βερολινο τον Δεκεμβρη.φανταζομαι οτι το εορταστικο κλιμα δεν θα ειναι μονο το τελευταιο 10ημερο του Δεκεμβρη!:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Στο χωριό του Αη-Βασίλη! Πού αλλού η ατμόσφαιρα θα είναι καταλληλότερη? :bleh:
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Σαλτσμπουργκ και Ιννσμπρουκ. Σαν τα διακοσμητικά φωτισμένα χωριουδάκια που βάζουμε πάνω στο τζάκι, σαν τις Χριστουγεννιάτικες ιστορίες που διαβάζουμε. Αν και για μένα μαγικά Χριστούγεννα ισον Λονδίνο.
 

dimitra24

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
Γεια σε όλους σας!!!!!! συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση αρχίζω το ψάξιμο και αρχίζω απο το Ροβανιέμι (Το χωριό του Αη Βασίλη). Είναι πολύ όμορφα;
Ευχαριστωωωωωωωωωωωω:haha:
 

dimitra24

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
Και η Βιέννη ,και η Ελβετία μου ακούγονται ελκυστικοί και μάλλον δημοφιλείς προορισμοί. Θα αρχίσω να ψάχνω πληροφορίες σιγά-σιγά:shock:
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
γερμανια

παιδια εγω εκλεισα για στουτγκαρδη 24 δεκεμβρη.27 θα φυγω για αμβουργο και 30 θα φτασω βερολινο οπου θα κανω πρωτοχρονια στην πυλη του βραδεμβουργου!εχω ακουσει τα καλυτερα.μακαρι να επαληθευτουν οι υψηλες προσδοκιες που εχω.εκλεισα με airberlin στα 112 και γυρναω απο βερολινο-θεσσαλονικη στα 90e με easy στις 2 ιανουαριου.ενοικιαση αυτοκινητου και ολα τα συναφη.το μοναδικο πακετο που τρωω μεχρι στιγμης ειναι οτι δεν βρισκω ξενοδοχειο σε λογικη τιμη βερολινο.οσα βρηκα με νορμαλ τιμες ειναι ολα κλεισμενα.παιζει να γινεται πανικος βερολινο πρωτοχρονια.δεν πειραζει,ωραιοι ειμαστε-μεγαλη ψωναρα ειμαι τελικα-,27 και 31 ειμαστε,ορεξη για περπατημα και καλοπεραση εχουμε,αρα θα χαθουμε μεσα στο πληθος και βλεπουμε.για βιεννη εχω παει αλλα πασχα.φοβερη πολη και πιστευω θα ειναι καλα τα χριστουγεννα.πιανει το βορειολομπυ εκει και οι τυποι δεν αστειευονται στις γιορτες σε αυτες τις χωρες.η μεγαλη μου αγαπη ισπανια δεν γνωριζω πως ειναι χριστουγεννα.την συστινω με τρελα για καλοκαιρακι
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
ασε ρε Στάλιν με τις προτάσεις σου
καλύτερα να παει στα κάτεργα της σιβηρίας πιο φθηνα θα της έρθει ;)
Γιατί τι έχει η Σιβηρία..??:roll:
Ισα ίσα γι αυτή τη φάση είναι τέλεια..χιονι παντου!! μέχρι εκεί που παει το μάτι σου.., παγωμένες λίμνες ξύλινα σπιτάκια, ομορφα χωριουδάκια κι τρομερή φύση..και αν εισαι "τυχερος" και σου κάτσει, θα πετύχεις και -30οC.:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom