Ινδία πρώτη φορά στη μαγευτική Ινδία

member_india

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ινδία
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !! ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ :) :) ΟΡΓΑΝΩΝΩ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΓΙΑ 14 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ..
ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΔΗΛΑΔΗ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣΑΙ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΖΗTΗΜΕΝΑ ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ http://www.versustravel.eu/el/ταξιδι/βόρεια-ινδία-νεπάλ-με-νέες-παροχές
ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΕ ΜΑΓΝΗΤΙΣΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ TAJ ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΑΡΑΝΑΣΙ :/ http://www.versustravel.eu/el/ταξιδι/ινδία-πρωτοποριακό-ρατζαστάν
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ????
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Προγράμματα πρακτορείων δε θέλω να σχολιάσω, αλλά το Βαρανάσι είναι ΤΟ κλου στην Ινδία.

To δεύτερο πρόγραμμα μου φαίνεται πιο πολύ για κόσμο που ήδη έχει πάει και θέλει να δει κάτι διαφορετικό. Επίσης, να λάβεις υπόψη σου ότι δε συμπληρώνουν συμμετοχές σώνει και καλά όλα τα προγράμματα. Νομίζω το πρώτο θα συμπληώσει αρκετά πιο εύκολα, αλλά αυτό το ξέρει το πρακτορείο καλύτερα.
 
Last edited:

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Γεια χαρα.Το προγραμμα που επιλεγεις εξαρταται απο το τι θες να δεις. Και τα 2 ειναι στην ιδια πανω κατω φιλοσοφια.Σημειωσε δε οτι το Νεπαλ το λενε ..μικρη ΙΝΔΙΑ.. Αν θες κατι διαφορετικο απο αυτα τα 2 κοιτα ΚΕΡΑΛΑ.Αν οχι' μολις γυρισω απο εκει θα ανταλαξουμε εντυπωσεις
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.488
Likes
7.979
Δεν παιζει να συνδυασεις τα μερη που σου αρεσουν απο το καθε προγραμμα και να πας χωρις γκρουπ?
 

member_india

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ινδία
είναι η πρώτη φορά που κάνω ενα τόσο μακρινό ταξίδι ( μέχρι τώρα τριγυρνούσαμε Ευρώπη) και είπαμε να παμε τη πρώτη φόρα με γρκουπάκι και αν μας αρέσει να ξαναπάμε !! Να σου πω την αληθεια αυτο που μου αρεσει στο δευτερο προγραμμα ειναι τα χωριά Βισνόι.. εχω ακουσει και εχω διαβασει τα καλυτερα
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Δεν παιζει να συνδυασεις τα μερη που σου αρεσουν απο το καθε προγραμμα και να πας χωρις γκρουπ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ παιζει και παραπαιζει απλα θελει αρκετο ψαξιμο απο εδω αρκετες μερες αδειας...και αν μιλαμε για ΙΝΔΙΑ ΝΕΠΑΛ να εισαι ετοιμη για τα παντα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.377
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom