Ηνωμένο Βασίλειο Ιταλία ρωμη ή λονδινο

kikim

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωμη
Καλησπερα σας
ειμαι καινουργια στην παρεα και θα ηθελα την βοηθεια σας. Θελω να κανω ενα ταξιδι τις γιορτες των χριστουγεννων και δεν ξερω τι να επιλεξω Ρωμη ή Λονδινο :roll: . Και τελοςπαντων επιλεξω προορισμο να παω Χριστουγεννα ή Πρωτοχρονια :roll:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Μαλλον ρητορικο το ερωτημα σου, χεχε. Λονδινο απο'μενα, βεβαια δε ξερω ποσα χρηματα μπορεις να διαθεσεις. Λονδινο χριστουγεννα αυξανονται κατα πολυ τα εξοδα....
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
Καλησπερα σας
ειμαι καινουργια στην παρεα και θα ηθελα την βοηθεια σας. Θελω να κανω ενα ταξιδι τις γιορτες των χριστουγεννων και δεν ξερω τι να επιλεξω Ρωμη ή Λονδινο :roll: . Και τελοςπαντων επιλεξω προορισμο να παω Χριστουγεννα ή Πρωτοχρονια :roll:

Αυτό το travel war μας έλειπε..:D...Λονδίνο και απο μένα για Χριστούγεννα..
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.332
Likes
1.809
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Δεν εχω πάει εκείνη την περίοδο αλλά πέρυσι που το έψαχνα για Χριστούγεννα είχα καταλήξει ότι δεν είναι η καλύτερη περίοδος για κανένα από τα δύο. Στο Λονδίνο αν δεν κάνω λάθος ανήμερα δεν έχει ούτε συγκοινωνίες κ στην Ρώμη 25-26 είναι αργίες οπότε δεν θα μπορέσεις να δεις πολλά πράγματα. προτείνω πρωτοχρονιά στο Λονδίνο (θα γίνεται ενας πανικός βέβαια) κ ασε την Ρώμη για την άνοιξη που της πάει περισσότερο.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλησπερα σας
ειμαι καινουργια στην παρεα και θα ηθελα την βοηθεια σας. Θελω να κανω ενα ταξιδι τις γιορτες των χριστουγεννων και δεν ξερω τι να επιλεξω Ρωμη ή Λονδινο :roll: . Και τελοςπαντων επιλεξω προορισμο να παω Χριστουγεννα ή Πρωτοχρονια :roll:
Εγω θα διαλεγα Ρωμη γιατι πιστευω οτι ειναι πανεμορφη πολη με καλυτερο καιρο.Οσο για τις αργιες,σιγουρα σε οποια πολη πας θα υπαρχουν κλειστα μουσεια και μαγαζια ανημερα!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ο Χριστος κι η Μαργκαρετ Θατσερ... τι ερωτηση ειναι αυτη; Φυσικα Λονδινο. Η μερα με τη νυχτα, ιδιαιτερα τις γιορτες.
Προσεξε μονο να μην ειναι η αφιξη ανημερα τα Χριστουγεννα.
 

kikim

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωμη
Σας ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας !! Και εγω θεωρω οτι η ανοιξη παει περισσοτερο στην Ρωμη !! Αν εχετε και καμια αλλη προταση θα ειναι καλοδεχουμενη
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ο Χριστος κι η Μαργκαρετ Θατσερ... τι ερωτηση ειναι αυτη; Φυσικα Λονδινο. Η μερα με τη νυχτα, ιδιαιτερα τις γιορτες.
Προσεξε μονο να μην ειναι η αφιξη ανημερα τα Χριστουγεννα.
Κι αν δε θες να προβληματίζεσαι για το αν θα λειτουργεί το μετρό, για το ποια μέρα θα είναι η άφιξη, κλπ, πήγαινε ένα Παρίσι που και τα Χριστούγεννα, και η πρωτοχρονιά είναι μαγικά, και τα πάντα λειτουργούν κανονικά.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Κι αν δε θες να προβληματίζεσαι για το αν θα λειτουργεί το μετρό, για το ποια μέρα θα είναι η άφιξη, κλπ, πήγαινε ένα Παρίσι που και τα Χριστούγεννα, και η πρωτοχρονιά είναι μαγικά, και τα πάντα λειτουργούν κανονικά.
Μαγικα ναι. Μαγεια οπως το Λονδινο οχι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom