σταλός

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
και να γυρισω απο διακοπεσ........και να ειμαι κομματια.............χαχαχαχαχ......θα με βριζουν ολοι........χαχαχα
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
maria συγνώμη αλλά θα συμφωνήσω με την ιωάννα.ο λεβέντησ πολύ καλύτεροσ απο την μαρία. και σαν περιβάλλον,εννοείται και σαν φαγητό και σαν τιμές. η μαρία πολύ τουριστικό και απ΄ότι μασ είπαν οι ντόπιοι έχει χάλασει πολύ απο τοτε που έφυγε η μαρία.σασ ευχαριστώ πολύ και τισ δύο πάντωσ.να είστε καλα!!!!!!
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
τελικα στο φαραγγί δεν πηγαμε καθόλου, πήγαμε στο μπάλο απο πανω ομωσ...........καναμε την πεζοπορια μασ..............χαχαχαχαχ
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
maria συγνώμη αλλά θα συμφωνήσω με την ιωάννα.ο λεβέντησ πολύ καλύτεροσ απο την μαρία. και σαν περιβάλλον,εννοείται και σαν φαγητό και σαν τιμές. η μαρία πολύ τουριστικό και απ΄ότι μασ είπαν οι ντόπιοι έχει χάλασει πολύ απο τοτε που έφυγε η μαρία.σασ ευχαριστώ πολύ και τισ δύο πάντωσ.να είστε καλα!!!!!!
και γιατι ζητας συγνώμη? γουστα ειναι αυτα. το μαγαζι ειναι πανω στο δρομο εννοειται ότι θα εχει τουριστες. εγω πηγαινω πολυ συχνα εκει και το φαγητο το βρισκω καλο. σε αλλους μπορει να μην αρεσει. πχ το γουρουνοπουλο ειναι καταπληκτικο. ο Λεβεντης ειναι πολυ ωραιος αλλα για μενα μονο τον χειμωνα. τελος παντων θα σε μαστιγωσω αργοτερα:haha::haha:

τελικα στο φαραγγί δεν πηγαμε καθόλου, πήγαμε στο μπάλο απο πανω ομωσ...........καναμε την πεζοπορια μασ..............χαχαχαχαχ
θελω και εγω να παω μπαλο φετος να δω αν θα τα καταφερω. τουλαχιστον γλιτωσες το πιασιμο απο το φαραγγι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom