Ταϊλάνδη στο pai εχετε παει?

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλησπερα απο luang prapang! βρηκα καλο σημα--Νικολα οπως παντα δικαιωνεσαι φτασαμε εδω απο pai της βορ ταυλανδης σε τρεις μερες με ολα τσ μεσα ψαξετε λιγο το pai και.....οπου παει φιλια πολλα!!!!! α! εχω προβλημα με τον xeno γιατι επαθε αμνησια κσι δεν ξερει ποιος ειναι..
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Να περνάτε υπέροχα!!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλά να περνάτε Ρενάτα και Xene! Μη γυρίσετε πίσω! Εκεί να μείνετε! Να γλιτώσετε και τα κουρέματα!
Θα ερθουμε και εμείς οσωνούπω!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ευχαριστω πολυ ναι ερση- η πολη των αγγελων θα πω μερικα τιπς οταν επιστρεψω να ειστε καλα ολοι!εδω ειναι τωρα 8.07 βραδυ:p
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
καλησπερα απο luang prapang! βρηκα καλο σημα--Νικολα οπως παντα δικαιωνεσαι φτασαμε εδω απο pai της βορ ταυλανδης σε τρεις μερες με ολα τσ μεσα ψαξετε λιγο το pai και.....οπου παει φιλια πολλα!!!!! α! εχω προβλημα με τον xeno γιατι επαθε αμνησια κσι δεν ξερει ποιος ειναι..
Καλα να περασετε.....:clap::clap:
ασε το xeno οπως ειναι .....δεν χρειαζετε να θυμαται.....μια χαρα ειναι ετσι....
θα σας κοψουμε κοματι στη πιτα.....αν παρεις το φλουρι θα σας το φερει η eva kass ή θα πεταχτω εγω:cool::D
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Τι ωραία!!! Να περνάτε τέλεια και να βγάλετε πολλές φωτογραφίες από αυτές τις τέλειες που και οι 2 φημίζεστε! :D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
οκ εχει τοσο θεμα που οι φορτιστες δεν βγαινουν απο την πριζα καθε βραδυ καταστρωνομε σχεδιο για την επομενη ωραια ευχαριστουμε για το φλουρι-αυτο θα πει φιλοι!!
 
Μηνύματα
101
Likes
145
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ,Κίνα και ξανά Νεπάλ
Nα περνάτε καλά και να γυρίσετε πλούσιοι σε όλα!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.761
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Renata καλή συνέχεια στο ταξίδι σας! Μη γυρίσετε, βρείτε ένα όμορφο ρυζοχώραφο και αράξτε και αν θέλετε χέρια θα 'ρθούμε και μεις να βοηθάμε!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
αντε βρε τρελοπαρέα, να συνεχίζετε να περνάτε τέλεια :clap:

σιγά τις στροφές με το μηχανάκι :haha:
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
πατριωτες .....καλα να περνατε :clap::clap::clap:....καθειστε εκει,,,,:lol:,,,,,,,εαν ερθετε πισω θα σας κουρεψουν ............:roll::roll::roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom