σχετικά με το facebook

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Προσωπικά θα ήθελα το κουμπάκι να ζητάει και ένα confirmation όμως, (javascript?), γιατί είναι πολύ εύκολο να πατηθεί κατά λάθος εκεί που βρίσκεται.
δεν δημοσιοποιειται αυτοματα ομως, εχει και δευτερο βημα...οποτε αν ειναι κατα λαθος, κανεις ακυρωση και οκ...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
και μια που σε βρηκα αφεντικό να σε ρωτησω κατι; ανταλλασω κπ προσωπικα μηνυματα αυτη τη στιγμη, και στο μήνυμα του άλλου υπάρχει παλι αυτο το κουμπακι. το δημοσιευσα στο fb για να τεσταρω τι εμφανιζεται, και οταν κπ κανει κλικ εκει, φυσικα δεν δημοσιευονται τα pm μου, αλλα βγαζει το μηνυμα λάθους.
μηπως δεν εχει νοημα υπαρξης στα pm? ή το συστημα ειναι ετσι ωστε μπαινει αυτοματα σε καθε ποστ (γι'αυτο και η παρεξηγηση προηγουμενως) ειτε είναι pm είτε κανονικό post?
Ώπα λάθος :D στα pm ναι δεν έχει νόημα φυσικά, θα δω κάπως μήπως μπορέσω να το αφαιρέσω. Θενκς για την επισήμανση.


Προσωπικά θα ήθελα το κουμπάκι να ζητάει και ένα confirmation όμως, (javascript?), γιατί είναι πολύ εύκολο να πατηθεί κατά λάθος εκεί που βρίσκεται.
Θα το δω αλλά:

δεν δημοσιοποιειται αυτοματα ομως, εχει και δευτερο βημα...οποτε αν ειναι κατα λαθος, κανεις ακυρωση και οκ...
:)
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
παντως και μενα με ενοχλησε ιδιαιτερα το κουμπακι του facebook μια που την συγκεκριμενη σελιδα τη θεωρω μεγαλο φακελωμα.....
συμφωνω απολυτα με την τιτα...
δεν θα θελα να υπαρχει και επισης μονο αυτος που ξεκινα το θεμα να χει δικαιωμα να το μεταφερει ......
τι να πω σημεια των καιρων..
και αυτο να μας κανει ακομα πιο προσεκτικους...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μην ξαναγράφουμε τα ίδια.

Το φακέλωμα του facebook δεν έχει καμία σχέση με το θέμα μας. Όποιος δε θέλει να φακελώνεται στο facebook, ΔΕ ΓΡΑΦΕΤΑΙ στο facebook, δεν έχει καμία σχέση με το topic που συζητάμε εδώ.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
και εμενα με ενόχλησε το κουμπακι του facebook
γιατι απο μπλέ που ηταν έγινε πορτοκαλί και ειναι πιο έντονο τωρα και δειχνει έτοιμο να κανει ΜΠΑΜ !!!!!!!!!!!

γιαυτο μακρυα απο το κουμπί ...ειναι επικινδυνο
ουστ ...ουστ ....βρωμοκουμπί
που ηρθες να μας ταράξεις

και εσυ facebook .....ουστ !!!! και εσυ διαβολεμενο πράγμα
στην φωτια να καεις !!!!!!!!

ΥΓ. τώρα εξηγειται γιατι άγνωστοι στον δρόμο με ρωτουν
'' εσυ δεν εισαι που σπαμαρεις στο travelstories.gr "
άκου 150.000 άτομα την μερα :roll::roll::roll:
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
δεν γινεται δευκαλιων να το αφαιρεσεις και ας παιδευονται οσοι θελουν να το πατησουν... λιγο περισσοτερο?
γιατι πια τοση ευκολια
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
:DOk Αυτό το λύσαμε. Όμως:
Aυτή η Olga 07 from Russia που βγαίνει πάνω δεξιά στη σελίδα μου ΔΕΝ θέλω να χει πρόσβαση στα προσωπικά μου δεδομένα. Ούτε κι η Νatalia from Ukraine.
Η Angel Kiss from Canada YES
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ΑΑΑ δεν μπορω ειπα να μην παρω θεση , αλλα δεν αντεχω.
Αν νομιζετε οτι το ποστ μου προσβαλλει καποιον , παρακαλω πολυ να διαγραφει.
Απεθυνομαι στα 3 κοριτσια μας στην tita, στην romantic woman στην Famek.
Με ολο τον σεβασμο κοριτσια μου, αλλα και αυτος εδω ο χωρος δεν ειναι ακριβως "ιδιωτικος".
Ολοι εκτιθεμεθα , αλλος πιο πολυ αλλος πιο λιγο. Ποιος ο λογος να γκρινιαζουμε για το facebook?
Εδω καλη μου Tita εχουμε μαθει ολη σου την φοιτητικη ζωη στο Βερολινο, τωρα στο Aμστερνταμ , τι εκανε ο ταδε συναδελφος , τι εκανε ο τρελος ο γειτονας ακομα και τι εκανε ενα ζευγαρακι μια ζεστη νυχτα στην απεναντι πολυκατοικια, μεχρι και για το δοντι σου που πονουσε μαθαμε και αλλα πολλα.
Γιατι λοιπον παραπονιεσαι, αφου εσυ η ιδια εκθετεις τις ζωες των αλλων σε ενα δημοσιο φορουμ? Εχεις ζητησει την αδεια ολων αυτων για να τα δημοσιευσεις???
Και τελειωνω με τα αλλα δυο κοριτσια!
Μηπως , λεω μηπως να κοιταμε τα πραγματα με λιγο πιο χαλαρη διαθεση, να διωξουμε απο πανω μας την καχυποψια??
Ακομα και το φορουμ αν του κανεις κακη χρηση μπορει να αποδειχτει επικυνδυνο( eiδατε τι επαθε ο δυσμοιρος ο XRISTOS71??):haha:
Μην βλεπετε σε ολα δολοπλοκιες, οτι μας κυνηγουν τα ufo και οτι μας παρακολουθουν πρακτορες της CIA!
Πιστευω οτι ολοι εχουμε δωσει τα διαπιστευτηρια μας , οι μισοι γνωριζομαστε κατ΄ιδιαν εξαλλου, οποτε MH ΦΟΒΟΥ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!

Υ.Γ. με αυτα που γραφετε αντε μετα να πεισουμε τον XRISTO71 να φτιαξει προφιλ στο facebook!!!:roll::roll:
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
έλα βρε Ευαγγελία τώρα...
επειδή αναφερεσαι σε εμένα, πρεπει να απαντησω: ο μόνος που κατονομάζω ειναι ο Πέπε και ο Πάτρικ. Και οι 2 μου έχουν δώσει με το παραπάνω τις ευλογίες τους για να τους αναφερω. Υπαρχουν και αλλοι βεβαια, οπως ο Πρ, ο οποιος παρακαλαει συνεχεια να γραφω για αυτον, αλλά δεν υποκυπτω:haha::haha::haha:
Σε όλα τα άλλα δεν μπορεις να μου ριξεις ευθυνες, δεν αναφερω ονοματα.
σημειωση: καταγγελω οτι δεν με διαβαζεις σωστα: η ζεστή μέρα ήταν μέρα και όχι νύχτα:D:D:Dαααχ αχ αχ, δεν τα διαβαζεις σωστα, και στα ειχα πει και δια ζώσης στο Βερολινο..τς τς τς...:D
Πιστεψέ με, μπορεί να μου συμβαίνουν 1500 πραγματα εδώ στο Αμστερνταμ, αλλά δεν τα αναφερω ούτε αναφερω ονοματα, και ειμαι οκ και με τον νομο. Δεν εκθετω κανέναν και τη ζωή κανενός παρά μόνο τη δική μου, και αυτή στο βαθμό που θέλω εγώ. Ούτε με ποιόν κοιμάμαι αναφέρω ούτε επώνυμες καταγγελίες κάνω! Εκτός αν θέλουν όλοι οι Ολλανδοί μαζί, να με καταγγέλουν γιατί λέω αυτά που λέω για αυτούς. Αλλά και τα πιο σοβαρά που γράφω για αυτούς, δεν τα κάνω επικόλληση εδώ. Τα κρατάω στα blogs μου που είναι για λίγους και καλούς:bleh:.
τεσπα, οι 3 "αντιρρησιες" που τολμήσαμε να γράψουμε την αντιθετη αποψη (γιατι εμαθα οτι μερικοι 'φοβουνται τις αντιδρασεις"), νομιζω ειχαμε κοινο παρονομαστη, ότι ό,τι γραφουμε, θελουμε να το δημοσιευουμε εμείς εκεί που θέλουμε και όταν θέλουμε και όχι τρίτοι. Αυτή ήταν η αντίρρησή μας.
Αν κανω λαθος, ας με διορθωσουν τα κοριτσια.

παρεπιπτόντως: τι έγινε; εμαθα θα μας έρθεις εδώ; ή ήρθες ήδη; στείλε μνμ στο ελληνικό νουμερο αν έρθεις προς τα εδώ, να σε κερασω!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Νομίζω ότι το θέμα εξαντλήθηκε, και επειδή βλέπω ότι προσφέρεται για τρελό spam το κλείνω. :D

Όσοι θέλουν να κουβεντιάσουν για τα φακελώματα του 21ου αιώνα, τη θεία olga του vagantou από την ουκρανία και την επίδραση του πορτοκαλί χρώματος στην ψυχολογία του xristou μπορούν να το συζητήσουν στο social. :haha:

Θα ήθελα μόνο μια δημόσια τοποθέτση σε καινούριο θέμα από την tita που λέει ότι κάποιοι φοβούνται τις αντιδράσεις, να μας πει ποιους εννοεί και γιατί ακριβώς φοβούνται.

Edit: για την tita που το παρατήρησε, διόρθωσα το κειμενάκι που βγαίνει πάνω από το κουμπί και πλέον λέει το σωστό "μοιραστείτε το ΘΕΜΑ" αντί για "μοιραστείτε" απλά που έλεγε πριν και φαινόταν ότι αναφέρεται σε κάθε ποστ ξεχωριστά, ενώ αναφέρεται σε ολόκληρο το θέμα .
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom