ταξίδια και ζώδια!

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Πόσα είναι τα ζώδια και τι ζώδιο είστε πραγματικά;

Βρείτε το αληθινό σας Ζώδιο

Πέρ' από πλάκα, πριν 30 χρόνια στο Παν/μιο μας το είχαν τεκμηριώσει επιστημονικά (ότι όλ' αυτά περί ζωδίων στις συγκεκριμένες ημερομηνίες που "παίζουν" όλοι οι αστρολόγοι είναι π@π@ριές).
Πες τα χρυσόστομε. Και μόνο το γεγονός ότι οι δίδυμοι δεν μοιάζουν στο χαρακτήρα και έχουν διαφορετική πορεία ζωής, είναι αρκετή τεκμηρίωση.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι λεων.Παρθενος απο την κορυφη ως τα νυχια,δεν θα μας τα χαλασει τωρα ενα site!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Μου το χαλάτε τώρα....και είχα βασίσει τόσα πολλά στις προβλέψεις για ιχθείς....δηλαδή οι οίκοι, οι ωροσκόποι τα ζώδια, ο ζωδιακός κύκλος, η ακριβής ημερομηνία γέννησης (μέχρι δευτερολέπτου), ο τόπος, όλα αυτά φούμαρα;;.......:xmas_mrgreen:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δεν υπαρχει περιπτωση να ειμαι λεων.Παρθενος απο την κορυφη ως τα νυχια,δεν θα μας τα χαλασει τωρα ενα site!!
Κι εμενα λεοντα με εβγαλε, τι συμπτωση :xmas_mrgreen:
Ας ερθουν στα σπιτια μας να βεβαιωθουν οτι ειμαστε (καρα)παρθενοι :xmas_twisted:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Κι εμενα λεοντα με εβγαλε, τι συμπτωση :xmas_mrgreen:
Ας ερθουν στα σπιτια μας να βεβαιωθουν οτι ειμαστε (καρα)παρθενοι :xmas_twisted:
Μα ειναι δυνατον.Εγω οσα λιονταρια ξερω το ενα ρουχο το εχουν διπλα στην τηλεοραση και το αλλο στην κουζινα.
Μακρυα απο εμας τετοια διαβολικα πραγματα:xmas_biggrin:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μα ειναι δυνατον.Εγω οσα λιονταρια ξερω το ενα ρουχο το εχουν διπλα στην τηλεοραση και το αλλο στην κουζινα.
Μακρυα απο εμας τετοια διαβολικα πραγματα:xmas_biggrin:
Τις προαλλες ξεκινησα γενικη και τελειωσα κατα τις 3. Ηθελα να σου στειλω πμ να δω εσυ τι δουλειες εκανες εκεινη την ωρα :xmas_wink::xmas_biggrin:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου
Κι εμενα λεοντα με εβγαλε, τι συμπτωση :xmas_mrgreen:
Ας ερθουν στα σπιτια μας να βεβαιωθουν οτι ειμαστε (καρα)παρθενοι :xmas_twisted:
Μα ειναι δυνατον.Εγω οσα λιονταρια ξερω το ενα ρουχο το εχουν διπλα στην τηλεοραση και το αλλο στην κουζινα.
Μακρυα απο εμας τετοια διαβολικα πραγματα:xmas_biggrin:
Τις προαλλες ξεκινησα γενικη και τελειωσα κατα τις 3. Ηθελα να σου στειλω πμ να δω εσυ τι δουλειες εκανες εκεινη την ωρα :xmas_wink::xmas_biggrin:
Αυτά να τα αφήσετε, ακόμα έρχεστε για τις ντουλάπες μιας άμοιρης Τοξοτίνας...

ΥΓ. Έστω ασχοληθείτε να μου εκτυπώσετε τα εισιτήρια για το αεροπλάνο/λεωφορεία...Ή να βρείτε κανένα ξενοδοχείο στο Salzburg..Ή βρε παιδί μου να βάλετε κανένα πλυντήριο να έχω κάτι να φορέσω στην παγωνιά...Ντιπ αναίσθητοι :) :) :)

ΥΓ2. Το site ισχυρίζεται ότι είμαι Παρθένος!!!! Το συντομότερο ανέκδοτο ever :xmas_cool:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Ακολουθούν οι γεννήσεις ανά μήνα του έτους ομοιόμορφη κατανομή?
Με τίποτα! Να δεις πόσα γεννητούρια θα έχουμε από όσους ψάρωσαν με την καταστροφή του κόσμου του χρόνου Αύγουστο - Σεπτέμβριο....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
taver said:
Ακολουθούν οι γεννήσεις ανά μήνα του έτους ομοιόμορφη κατανομή?
Το δείγμα των 7 δις είναι πολύ μεγάλο για να παρατηρηθούν σοβαρές αποκλίσεις απ' το μέσο όρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.630
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom