ταξίδια και ζώδια!

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ταξίδια και ζώδια!
Αν θέλετε εδώ μπορούμε να αναπτύξομε το θέμα αυτό ,και μην γελάτε, τίποτα δεν είναι τυχαίο.Μιλάμε για ζώδια,δηλαδή για βασικά χαρακτηριστικά των ατόμων που αντιπροσωπεύονται από την μέρα γέννησης τους,τις θέσεις των πλανητών,χρόνο ημερομηνία εποχή κλπ.
Εδώ δεν θα μιλήσομε για τα ζώδια όπως τα αναπτύσουν και τα έχουν κακοποιήσει διάφοροι αμφιλεγόμενοι τύπου αστρολόγοι σε βλακώδη περιοδικά,αλλα για το πώς ο καθένας από εμάς βάσει του ζωδίου του –βασικά χαρακτηριστικά που το διέπουν,σκέπτεται,οργανώνει ,αποφασίζει ένα ταξίδι του…
Πχ.σκορπιός. ένα δυναμικό ζώδιο,αποφασιστικό,κυκλοθυμικό εκρηκτικό,διαλέγει ταξίδια με μεγάλο βαθμό δυσκολίας ,αρέσκεται στην περιπέτεια,αποφασίζει γρήγορα,και αν δεν του κάτσει και παρέα σηκώνεται και φεύγει με το καπελάκι του γιατί είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει το οτιδήποτε και μάλιστα το προτιμά πολλές φορές από το να έχει μια παρέα που θα τον μεταμορφώνει σε τέρας από τα νεύρα του!!!
Ένας σκορπιός αποκλείεται να ακολουθήσει μια παρέα έτσι για να πάει κάπου,αλλα πρέπει να το θέλει πολύ ο ίδιος,έχει τσεκάρει οπωσδήποτε τά άτομα που θα τον συνοδεύσουν,και είναι σίγουρος ότι θα περάσει το καλύτερο δυνατόν! Στην παρέα είναι συγκαταβατικός,φροντίζει τους ανθρώπους που είναι κοντά του και τους σέβεται,δεν γκρινιάζει και πάντα προσπαθεί να βρεί μια χρυσή τομή που να ικανοποιεί όλη την παρέα!
Συνεχίστε λοιπόν αν σας ενδιαφέρει το παρόν τόπικ,και αν δεν σας αρέσει ρίξτε το στην πυρά!!:rolleyes:
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
κούβα και ινδία
τοξοτης με ωροσκοπο τοξοτη εδω!!!ενεργεια, δυναμικοτητα, αγαπη για τα ταξιδια και για την περιπετεια..
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
Για μενα που ειμαι υδροχοος με ωροσκοπο ζυγο, ποιος θα κανει προβλεψη/αναλυση? :roll:
και για μένα που είμαι ζυγός με ωροσκόπο υδροχόο τι έχετε να πείτε?
είμαι η axinos στο ανάποδο!:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
παρακαλειται ενας αστρολογος γρηγορα στο travelstories,:haha: να μου πει και μενα θα παω κανα ταξιδι εκτος ελλαδος γιατι φετος τα εχω κανει χαλια. παρεπιπτοντως υδροχοος με ωροσκοπο σκορπιο:bleh::bleh:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
κι εδώ υδροχόος που ψάχνεται ταξιδιωτικά.. ισχυρό βλέπω το ζώδιό μας εδώ μέσα... :bleh:
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Α ρε υδροχοακια, ειμαστε ταξιδιαρικα τελικα!
και για μένα που είμαι ζυγός με ωροσκόπο υδροχόο τι έχετε να πείτε?
είμαι η axinos στο ανάποδο!:D
Τελεια σε βρισκω! Σιγουρα εμεις ταιριαζουμε!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Είναι γνωστό τι λέγεται για τους υδροχόους !τα άτομα αυτού του αστερισμού,ειναι πολύ προχωρημένα ..άν όλοι εμείς ζούμε στο 2009,άκουσον αυτά ζουν τουλάχιστον στο 2050!!
βλέπουν πολύ μακριά,και το μυαλό τους στροφάρει απίστευτα..ώρες ώρες αναρωτιούνται ..τι δουλειά έχομε εμείς με όλους αυτούς τους οπισθοδρομικούς!!!
έτσι είναι οι υδροχόοι ,και φυσικά με απίστευτη περιέργεια για όλα οπότε μοιραία ψάχνουν να ανακαλύψουν όλο και περισσότερους προορισμούς προς ικανοποίηση...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
και για μένα που είμαι ζυγός με ωροσκόπο υδροχόο τι έχετε να πείτε?
είμαι η axinos στο ανάποδο!:D
ζυγέ mary-a λίγο αναποφάσιστη???πάντως σίγουρα έχεις την αίσθηση του ωραίου βαθειά μεσα σου! σε σώζει ο ωροσκόπος ,και τολμάς παραπάνω!!:p
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά...
απαπα..είμαστε πολύ μπροστά τελικά!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
λιγο off topic Ρενατα τωρα που θα πας Συρια φαε κανα φυστικακι παραπανω και για μας απο το Χαλεπι και κανα παγωτο-πανδεσια απο τον φιλαρακο στο σουκ του Χαμιντιγιε
αχχχχ αυτα ειναι τι μου λες για ζωδια τωρα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.497
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom